Sprzedaż karnetów do 31 marca!

Od 15 listopada (2022 roku) Włókniarz Częstochowa prowadzi sprzedaż całorocznych wejściówek na mecze Biało-Zielonych w rundzie zasadniczej. W związku ze zbliżającym się sezonem 2023 w PGE Ekstralidze informujemy, że sprzedaż karnetów potrwa do 31 marca (włącznie z piątkiem – 31.03, do godziny 16:00).

W tym miejscu pragniemy również przypomnieć, że zakup rocznej wejściówki wiąże się z wieloma korzyściami! Dodajmy, że nowym walorem jest specjalna zniżka na 1. rundę cyklu TAURON Speedway Euro Championship, która odbędzie się 17 czerwca w Częstochowie!

Twój karnet = Twoje miejsce!

Na częstochowskim stadionie obowiązuje numeracja miejsc. Kupując karnet, niejako “rezerwujesz” swoją ulubioną miejscówkę na całą rundę zasadniczą! Nie musisz się również martwić o swój czas przyjazdu na mecz. Niezależnie, czy będziesz 3 godziny, czy 5 minut przed startem spotkania, Twoje miejsce będzie zawsze na Ciebie czekać!

Oszczędność względem jednorazowych biletów!

Ceny całorocznych wejściówek na spotkania rozgrywane na Arenie zielona-energia.com kształtują się niezwykle atrakcyjnie i zaczynają się już od 190 zł (karnet ulgowy). Warto zaznaczyć, że zakup karnetu wiążę się ze sporą oszczędnością wobec cen jednorazowych biletów. Na przestrzeni całego sezonu “karnetowicze” zyskają wejście na pojedyncze zawody ligowe – GRATIS! Darmowy wstęp dotyczy również 49. Memoriału im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego, jak i meczów sparingowych.

Pierwszeństwo w zakupie miejsc na fazę play-off!

Posiadacze karnetów na sezon 2023 otrzymają pierwszeństwo w zakupie biletów na fazę play-off. Na podstawie całorocznej wejściówki będą oni mogli kupić z ogólnej puli określoną liczbę biletów (dla siebie oraz swoich najbliższych).

Rabaty i zniżki w oficjalnym sklepie kibica!

Dla wszystkich kibiców, którzy wyposażą się w karnety, przewidujemy również liczne promocje oraz dedykowane rabaty w oficjalnym sklepie Włókniarza Częstochowa. Szaliki, koszulki, czapki – to wszystko i wiele więcej specjalnie dla Was w niższych cenach!

UWAGA! Specjalnie dla wszystkich “karnetowiczów” przygotowana zostanie zniżka biletowa na 1. rundę cyklu TAURON Speedway Euro Championship (17 czerwca, Częstochowa – Arena zielona-energia.com).

Ponadto:

  • 7 meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi,
  • 8 meczów U-24 Ekstraligi,
  • zawody eliminacyjne DMPJ (Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów),
  • zawody w klasie 250cc,
  • wszystkie zawody w klasie 85-125cc rozgrywane na minitorze żużlowym przy ulicy Brzegowej,
  • wszystkie zawody organizowane przez klub z ramienia Polskiego Związku Motorowego (z wyjątkiem zawodów finałowych),
  • w sumie około 20 imprez w sezonie!

W sprzedaży znajdziecie również karnety na trybunę centralną (sektory: TC-35, TC-36, TC-40 i TC-41) oraz karnety “Super VIP” z kartą wjazdową na parking “VIP”, a także dostępem do cateringu w trakcie meczów.

W cenę karnetu wliczone są wyłącznie mecze PGE Ekstraligi. Z kolei pozostałe – wymienione powyżej imprezy są bezpłatnym gratisem oferowanym w ramach karnetu.

Jak co roku Włókniarz nie zapomina również o najmłodszych sympatykach “czarnego sportu”! Przypomnijmy, że na naszym stadionie dzieci do 12 roku życia (ur. w 2011 i później) oglądają zawody bez żadnych opłat. Wierzymy, że takie rozwiązanie przyniesie w przyszłości wymierne korzyści, a przede wszystkim zachęci całe rodziny do coraz częstszych wizyt na meczach żużlowych w Częstochowie!

Uwaga! Powyższa zasada nie obowiązuje w przypadku sektora “Super VIP”. Z kolei na trybunie centralnej bezpłatny wstęp dotyczy dzieci (pod opieką opiekuna) do 6 roku życia (ur. w 2017 i później). Ponadto dziecko zajmuje miejsce wraz ze swoim opiekunem.

Dodatkowo pragniemy poinformować, iż na drugim łuku naszego stadionu ulokowane będą sektory zwolnione z przyporządkowania do numeracji miejsc, tj. sektory: G-55, G-56, G-57, G-58 oraz G-59 (tzw. sektory rodzinne). Na powyższych sektorach kibice do odwołania będą mogli zajmować dowolne miejsca.

Ważne! Niezmiennie osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich będzie przysługiwał bezpłatny wstęp na zawody. O formie odebrania bezpłatnej wejściówki na mecze będziemy informować przed rozpoczęciem sezonu w osobnej komunikacji.

Do zobaczenia na stadionie!