Częstochowski finał DMPJ 5 października!

Znamy już datę częstochowskiego finału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów! Informujemy, że zawody odbędą się 5 października (środa) o godzinie 16:00. Przypomnijmy, że pierwotnym terminem imprezy była środa (21 września). Na przeszkodzie stanęły wówczas opady deszczu oraz niekorzystne prognozy pogody.

W decydującym finale na Arenie zielona-energia.com oprócz ekipy “Biało-Zielonych” (Włókniarz Częstochowa) wystąpią również drużyny: Arged Malesy Ostrów Wielkopolski, Maszewski GKM-u Grudziądz oraz Motoru Lublin. Po trzech rozegranych turniejach wiadomo już, że złoto trafi do “Koziołków”. Sprawą otwartą pozostaje reszta miejsc na podium.

Wstęp na zawody będzie możliwy po zakupieniu biletu w cenie 15 zł, cena programu wyniesie 3 zł. Za darmo rywalizację juniorów obejrzą: dzieci do 12 roku życia, osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich oraz posiadacze całorocznych karnetów. Sprzedaż wejściówek odbywa się w kasie klubowej (od poniedziałku do piątku, 08:00 – 15:00), a także w dniu finału w kasie od ulicy Orlik-Rückemanna (od 15:00).

Do zobaczenia na Arenie zielona-energia.com!

Składy awizowane:

Włókniarz Częstochowa:
1. Jakub Miśkowiak
2. Mateusz Świdnicki
3. Franciszek Karczewski
4. Kajetan Kupiec

Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp.:
5. Jakub Krawczyk
6. Jakub Poczta
7. Kacper Grzelak
8. Sebastian Szostak

Maszewski GKM Grudziądz:
9. Kacper Łobodziński
10. Seweryn Orgacki
11. Wiktor Rafalski
12. Kacper Pludra

Motor Lublin:
13. Mateusz Cierniak
14. Wiktor Lampart
15. Jan Rachubik
16. Wiktor Firmuga