Informacje organizacyjne przed meczem z For Nature Solutions Apatorem Toruń

Już w sobotę (24 września) na Arenie zielona-energia.com odbędzie się rewanżowe spotkanie w ramach rywalizacji o brązowy medal w PGE Ekstralidze, w którym zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa zmierzy się z For Nature Solutions Apatorem Toruń. Początek zawodów zaplanowano punktualnie na godzinę 19:15 (start do pierwszego wyścigu).

18:45 – próba toru,
19:00 – oficjalna prezentacja,
19:15 – start do 1. biegu.

Bilety są dostępne “online” na EVENTIM.PL (TUTAJ).

Sektory rodzinneSZCZEGÓŁY (TUTAJ).

Ceny biletów w kasach stadionowych w dniu meczu:
60 zł – normalny,
50 zł – ulgowy,
110 zł – trybuna centralna.

Kasy rozpoczną sprzedaż wejściówek od godziny około 17:00 (lokalizacja kas: główna od ul. Orlik-Rückemanna, od ul. Marysia oraz od ul. Olsztyńskiej). Kasa przy ul. Żużlowej będzie dostępna dla kibiców gości (tylko w przypadku niewyprzedania puli wejściówek “online”).

“Strefa Lwiątek” – strefa dla dzieci oraz rodziców od godziny około 17:15. Animatorzy, gry, malowanie twarzy i zabawy dla najmłodszych.

Program zawodów – w cenie 15 złotych możliwy będzie do zakupienia w punktach z gadżetami, która znajdują się na koronie stadionu (okolice pierwszego łuku) oraz przy wejściu głównym na koronę. W punktach z gadżetami można również zakupić oficjalne akcesoria i odzież zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa (INTERNETOWY SKLEP KIBICATUTAJ). Ponadto na koronie stadionu zlokalizowane będą punkty gastronomiczne dla kibiców, w których można płacić kartą.

UWAGA! Ze względu przewidywaną wysoką frekwencję pragniemy poinformować, że sprzedaż wody i napojów odbywać się będzie również w punktach sprzedaży piwa (w każdym z tych punktów płatność zarówno gotówką, jak i kartą).

Otwarcie bram stadionu – nastąpi o godzinie około 17:15. Aby usprawnić weryfikację biletów planujemy uruchomienie wszystkich bram wejściowych.

Dzieci do 12 roku życia – (urodzone w 2010 roku i później), pod opieką osoby dorosłej uprawione są do bezpłatnego wejścia na mecz. Kibicom, którzy posiadają bilety ulgowe, przypominamy o konieczności posiadania dokumentu uprawniającego do skorzystania ze zniżki. Bilety ulgowe przysługują osobom do 25 roku życia oraz osobom, które ukończyły 65 lat. Osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich na obiekt będą mogły dostać się poprzez bramę główną oraz wejście “VIP” (od ul. Żużlowej). Przypominamy, że wstęp dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich jest darmowy.

Biuro prasowe – będzie czynne od godziny 15:00 do 18:45.

Na Arenę zielona-energia.com można wnieść rower oraz kask.

Na Arenie zielona-energia.com obowiązuje numeracja miejsc. Na sektorze rodzinnym – brak numeracji.

UWAGA! W związku z utrudnieniami związanymi z przebudową dróg w Częstochowie, zwracamy się do Państwa z prośbą o jak najwcześniejsze zaplanowanie przybycia na Arenę zielona-energia.com. Przypominamy, że otwarcie wszystkich bram stadionu nastąpi o godzinie około 17:00.

Do zobaczenia!