Ruszamy ze sprzedażą biletów na mecz o brązowy medal!

W dwumeczu o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski ekipa zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa zmierzy się z For Nature Solutions Apatorem Toruń. Rewanżowe, a zarazem decydujące o tym który z zespołów zdobędzie upragniony “krążek”, spotkanie odbędzie się w sobotę (24 września, godzina 19:15) w Częstochowie na Arenie zielona-energia.com.

Pierwszeństwo w zakupie biletów na ten ekscytująco zapowiadający się pojedynek otrzymają kibice, którzy posiadali całoroczne karnety na fazę zasadniczą w sezonie 2022. Wspomniana przedsprzedaż dla karnetowiczów wystartuje już w środę (7 września) o godzinie 9:00. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, będą mogli Państwo na podstawie kodu z karnetu jako pierwsi zakupić z ogólnej puli biletów maksymalnie 4 wejściówki. Wszystko odbędzie się za pomocą platformy internetowej “Eventim“, a także stacjonarnie w siedzibie klubu przy ulicy Olsztyńskiej 123/127 (środa, 7 września od godziny 9:00 do 16:00).

Warto nadmienić, iż klub zadecydował o utrzymaniu cen biletów z półfinału PGE Ekstraligi.

  • Bilet normalny – 50 zł
  • Bilet ulgowy – 40 zł
  • Trybuna centralna – 100 zł
  • Dzieci do 12 roku życia, osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich – wstęp bezpłatny.

Po przedsprzedaży dla karnetowiczów wystartuje sprzedaż ogólnodostępna. Jej początek zaplanowano na czwartek (8 września) o godzinie 9:00 (“Eventim” oraz siedziba klubu).