Ligowe otwarcie z FOGO Unią Leszno taniej w przedsprzedaży!

Start rozgrywek w PGE Ekstralidze zbliża się wielkimi krokami. I choć dziś emocjonujemy się jeszcze pierwszymi oficjalnymi turniejami indywidualnymi oraz spotkaniami testowymi, to do pierwszego ligowego pojedynku zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa z FOGO Unią Leszno – 8 kwietnia godzina 18:00 – pozostały już niespełna dwa tygodnie.

Liczne zapytania, które kierujecie do nas Państwo poprzez telefony, maile oraz wiadomości na naszych mediach społecznościowych pozwalają nam sądzić, że podobnie jak my, z wielkim zniecierpliwieniem oczekujecie pierwszych ligowych emocji na Arena zielona-energia.com.

Tegoroczny sezon będzie pierwszym po okresie pandemii koronawirusa, w którym bez żadnych formalnych ograniczeń będziemy mogli w komplecie spotkać się na trybunach Arena zielona-energia.com. Organizacja spotkań ligowych, w których do dyspozycji mamy pełną pulę biletów, to dla nas nieopisana radość i wyzwanie. Dlatego już dziś pragniemy przedstawić Państwu ceny wejściówek, które obowiązywać będą na pierwszy mecz z FOGO Unią Leszno oraz zachęcić do skorzystania z przygotowanych przez nas promocji.

Główną zaletą, która dotyczy karnetów na sezon 2022 (więcej TUTAJ), są miejsca numerowane, przypisane na cały sezon do właściciela karnetu. Podobne rozwiązanie wprowadzamy w przypadku biletów. W nowym sezonie kupując bilet w przedsprzedaży będą mieć Państwo możliwość samodzielnego wyboru miejsca na Arena zielona-energia.com. Bilety, które sprzedawane będą w dniu zawodów, nie posiadają opcji samodzielnego wyboru miejsca — system przypisze je automatycznie. To jednak nie wszystko!

W przedsprzedaży taniej!

To nowe hasło, którym zwracamy się do Państwa, ma na celu zwrócenie uwagi nie tylko na techniczne zalety kupowania biletów w przedsprzedaży, ale również te finansowe. Wszyscy kibice, którzy w przedsprzedaży internetowej lub stacjonarnej zdecydują się na zakup wejściówek na tegoroczne, domowe mecze zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa, mogą liczyć na atrakcyjne ceny tychże.

Ceny biletów w sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej do dnia meczu:
40 zł normalny
30 zł ulgowy
60 zł trybuna centralna

Ceny biletów w kasach stadionowych w dniu meczu:
50 zł normalny
40 zł ulgowy
70 zł trybuna centralna

Oficjalna sprzedaż biletów na mecz zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa z FOGO Unią Leszno wystartuje 1 kwietnia o godzinie 15:00 (eventim.pl oraz stacjonarnie). Kasa klubu otwarta jest: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00. W środę (06.04) oraz czwartek (07.04) kasa w budynku klubowym (wejście od ulicy Żużlowej) otwarta będzie w godzinach 08:00 – 18:00.

Już dziś zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystanie w przyszłości z przedsprzedażowej formy zakupu wejściówek na domowe mecze naszej drużyny.

W przedsprzedaży taniej
 oraz zdecydowanie wygodniej!