Montaż odwodnienia liniowego zakończony na czas!

Nowy regulamin dla klubów PGE Ekstraligi zobowiązuje między innymi do montażu odwodnienia liniowego na poszczególnych stadionach. W Częstochowie, na Arenie zielona-energia.com prace na murawie trwały nieprzerwanie przez kilka ostatnich tygodni. Zaangażowanie firmy Pro-Instal, odpowiedzialnej za całą infrastrukturę, a także sprzyjająca aura pogodowa pozwoliły na odniesienie sukcesu w tej materii.

Wszystkie roboty zakończone zostały na czas, a stadion uzyskał stosowną licencję, niezbędną do dopuszczenia klubu do startu w rozgrywkach PGE Ekstraligi w sezonie 2022. Na łamach klubowych mediów społecznościowych mogliście na bieżąco śledzić postępy prowadzonych prac. Montaż odwodnienia liniowego należy do skomplikowanych oraz czasochłonnych inwestycji, jednakże na dzień dzisiejszy Arena zielona-energia.com jest już w pełni przygotowana do przyjęcia zawodników, kibiców, a co za tym idzie do inauguracji sezonu 2022.

– Cieszymy się, że dzięki zaangażowaniu firmy Pro-Instal i profesjonalnemu podejściu do powierzonego zadania, udało nam się na czas wykonać wszystkie prace związane z montażem odwodnienia liniowego na naszym stadionie. Nie możemy doczekać się już inauguracji tegorocznych zmagań na Arenie zielona-energia.com – mówi dyrektor klubu, Patrycja Świącik-Jeż.