Zielona-energia.com sponsorem tytularnym Włókniarza Częstochowa!

Drodzy Kibice, jest nam niezmiernie miło poinformować, że od tegorocznego sezonu w PGE Ekstralidze startować będziemy pod nową nazwą: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezes Włókniarza Częstochowa – Michał Świącik oraz współwłaściciele firmy zielona-energia.com: Michał Klimczyk i Łukasz Fonfara, podpisali umowę sponsorską, która obowiązywać będzie na sezon 2022. Na konferencji obecni byli również: Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk, Wiceprezydent Miasta Częstochowy – Jarosław Marszałek, Poseł na Sejm Zdzisław Wolski, a także trener zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa – Lech Kędziora.

Zielona-energia.com to jeden z czołowych dostawców rozwiązań fotowoltaicznych w Polsce. Działające na rynku od 2013 roku przedsiębiorstwo pomogło tysiącom klientom zarówno z sektora B2B, jak i B2C w przejściu na “zieloną stronę mocy”. Firma posiada w swojej ofercie komponenty renomowanych marek i działa na terenie całej Polski, posiadając biura w Częstochowie, Warszawie i Kielcach.

W Zielonej-energii sport był obecny od zawsze, więc status sponsora tytularnego to taka “wisienka na torcie”. Bardzo się cieszymy, że możemy wspierać drużynę Włókniarza Częstochowa, bo to przede wszystkim świetni i pełni pasji ludzie, doskonali sportowcy. Z Włókniarzem wiąże nas też Częstochowa, gdzie mamy swoje centrum logistyczne. Co więcej, dzięki naszej instalacji fotowoltaicznej stadion Włókniarza to obecnie jedna z najbardziej ekologicznych aren w Polsce. Wierzę, że ta wymiana energii pozytywnie wpłynie na nas i całą drużynę – powiedział Michał Klimczyk, współwłaściciel firmy zielona-energia.com.

Nasz nowy sponsor tytularny posiada również szereg branżowych i konsumenckich nagród takich jak: Diament Polskiej Gospodarki, czy Certyfikat Dobrej Marki. Ponadto firma jest strategicznym partnerem Orange Polska w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych B2B.

Jestem bardzo zadowolony, że zielona.energia.com zdecydowała się na jeszcze większą i ściślejszą współpracę z Włókniarzem Częstochowa. Branża, w której na co dzień działa firma, jest branżą typowo ekologiczną, która nam — klubowi, daje możliwość działania zgodnie z panującymi obecnie trendami związanymi z szeroko rozumianą ochroną środowiska. Najlepszym na to dowodem jest Arena zielona-energia.com. Na stadionie — który nosi nazwę naszego sponsora i takim też pozostanie w nowym sezonie, znajdują się rozwiązania, które wpisują się w charakter prowadzonej przez firmę działalności. Mowa o panelach fotowoltaicznych, które zamontowane są na budynku klubowym – oznajmił Michał Świącik, prezes zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa.

Współwłaściciele firmy: Michał Klimczyk oraz Łukasz Fonfara, to ludzie bardzo otwarci na sport oraz inicjatywy związane ze sportem. Dodatkowo są to osoby, które bardzo dobrze czują żużel, są aktywnymi kibicami, których spotkać można na meczach Włókniarza w Częstochowie, na wyjazdach oraz imprezach takich jak Speedway Grand Prix. Wiedza dotycząca żużla, którą Panowie posiadają, zbliżyła nas mocno do siebie. Cieszę się, że po kilku latach współpracy doszliśmy do takiego momentu, w którym firma zielona-energia.com została sponsorem tytularnym Włókniarza Częstochowa – dodał.

Dziękuję Panu Michałowi Klimczykowi oraz Panu Łukaszowi Fonfarze za zaufanie. Mam nadzieję, że wspólne, biało-zielone barwy, które są dominującymi kolorami zarówno we Włókniarzu Częstochowa, jak i w zielona-energia.com, będą dla nas szczęśliwe. Ze swojej strony pragnę dodać, że jako klub zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby za zaufanie, którym obdarzyła nas firma, odwdzięczyć się nie tylko wynikami sportowymi, ale również skuteczną reklamą, która przysporzy spółce nowe grono klientów – podsumował prezes klubu.