Mecz testowy z Cellfast Wilkami Krosno

Już w najbliższą sobotę (26 marca) o godzinie 14:00 na Arena zielona-energia.com odbędzie się mecz sparingowy pomiędzy Włókniarzem Częstochowa a drużyną Cellfast Wilki Krosno. Cieszymy się, że udało nam się dojść do porozumienia z działaczami z Krosna, dzięki czemu powstała luka po ekipie z Torunia — odwołanie bez podania przyczyny zaplanowanych wcześniej meczów testowych — może zostać właściwie zapełniona.

Kilka dni później (29 marca) podopieczni trenera Lecha Kędziory udadzą się do Grudziądza, aby tam rozegrać drugie z zaplanowanych spotkań testowych. Do rewanżu dojdzie natomiast dwa dni później (31 marca) na torze w Częstochowie.

Jednocześnie pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych, że na oba zaplanowane w Częstochowie mecze testowe zaproszeni zostaną kibice. Więcej informacji w najbliższy poniedziałek.

Jeśli chodzi o treningi, które po otrzymaniu licencji toru mogą odbywać się na stadionie przy ul. Olsztyńskiej, to póki co nie planujemy otwierać ich dla publiczności. Nie oznacza to jednak, że taka sytuacja utrzyma się przez cały sezon. Na jeden z takowych planujemy przygotować dla Państwa specjalną niespodziankę. O szczegółach będziemy informować.