Retro Włókniarz – wyślij nam swoje zdjęcie!

Od kilku już sezonów z bardzo dużym zaangażowaniem pracujemy nad naszym częstochowskim działem Retro Speedway. Wracanie wspomnieniami do minionych lat, rywalizacji w lidze oraz zawodników, którzy tworzyli historię Włókniarza Częstochowa, uważamy za ogromną przyjemność, przywilej, ale i obowiązek.

Czasy, w których kolorowe zdjęcia zaczęły wypierać czarno-białe pamięta dziś niewielu fanów naszej drużyny. Niektórzy z bohaterów uwiecznieni już na kolorowych zdjęciach wciąż dla wielu obecnych sympatyków żużla z Częstochowy i okolic wydają się być niestety odległym wspomnieniem. Wreszcie, dla części z nich, są to po prostu nieznani żużlowcy. Gdyby jednak nie oni, to dziś nie moglibyśmy tworzyć tego tekstu, pisać o sukcesach Włókniarza Częstochowa i cieszyć się z rozgrywek ligowych na naszym stadionie.

Obserwując jednak zaangażowanie sporej części z Państwa, pod retro zdjęciami, które wrzucamy na naszych mediach społecznościowych, oraz opierając się na wiadomościach, które od Was dostajemy, a które to okraszone są dodatkową porcją nigdzie wcześniej niepublikowanych zdjęć, jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami możemy wykonać spory krok do przodu. Krok, który w wielu kibicach odrodzi ukryte w głowie wspomnienia, a dla mniej zainteresowanych w temacie historii Włókniarza Częstochowa, będzie cenną lekcją historii.

Zwracamy się do Państwa z apelem, abyście przejrzeli swoje stare zdjęcia, na których uwiecznieni są zawodnicy Włókniarza Częstochowa. Jeśli na którymś z nich znajdują się również autorzy zdjęć, tym lepiej! Biało-zielona rodzina to nie tylko pusty slogan, ale też żywe hasło, które dla wielu z nas znaczy bardzo dużo.

Zdjęcia można wysłać do nas na adres: media@wlokniarz.com, lub dostarczyć osobiście w siedzibie klubu, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 15:00.

Wspólnymi siłami stwórzmy wspaniały, bogaty we wspomnienia i historię album Retro Włókniarz!