Cluff kolejnym zawodnikiem w kadrze U24!

Powiększa się kadra Włókniarza Częstochowa na rozgrywki U24 Ekstraligi na sezon 2022! Do Jonasa Jeppesena, Maksima Sirotkina, Jordana Jenkinsa, Andrieja Rozaliuka, Kajetana Kupca, Kamila Króla oraz Jakuba Martyniaka dołączył bowiem kolejny zawodnik. We wtorek (21. grudnia) parafowaliśmy bowiem kontrakt z Mitchellem Cluffem!

– Jestem naprawdę podekscytowany tym, że spędzę w Częstochowie najbliższe 2 sezony! O Włókniarzu słyszałem same dobre rzeczy i jestem wdzięczny częstochowskim działaczom za danie mi szansy. Nie mogę się już doczekać kiedy spotkam się z drużyną oraz z zarządem klubu. Mam nadzieję, że razem osiągniemy wiele sukcesów – przekazał zawodnik tuż po podpisaniu kontraktu.

Mitchell Cluff to utalentowany 21-latek z Australii. W minionym sezonie regularnie startował w Danii, a dodatkowo swoją ojczyznę reprezentował podczas eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Obecnie zawodnik bierze udział w szeregu zmagań na Antypodach. Ostatnio w Indywidualnych Mistrzostwach Stanu Victoria wywalczył 9 punktów i zajął ósme miejsce.