Kolejna wizyta uczniów w naszym klubie!

Mimo zakończonego sezonu żużlowego Arenę zielona-energia.com cały czas odwiedzają goście! Co prawda nie zajmują oni miejsc w boksach dla przyjezdnych, aby rywalizować na torze z zawodnikami Eltrox Włókniarza Częstochowa, ponieważ celem ich wizyty jest przede wszystkim szczegółowe zapoznanie się z tajnikami sportu żużlowego. W przypadku odwiedzin uczniów ze Szkoły Podstawowej numer 13 im. Kornela Makuszyńskiego, w rolę przewodników wcielili się Mateusz Świdnicki oraz menadżer drużyny – Jarosław Dymek.

Podczas zwiedzania stadionu nie zabrakło oczywiście pamiątkowych fotografii, gadżetów czy nawet wstępnych “przymiarek” na motocyklu. Biorąc pod uwagę sportowy profil klasy IV “C”, która nas odwiedziła, nie można wykluczyć, że być może wśród uczniów znajduje się potencjalny przyszły reprezentant naszego klubu.