Memoriał zakończy sezon w Częstochowie!

Już 10 października (niedziela), na Arenie Zielona-Energia.com odbędzie się 48. Memoriał imienia Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego, czyli najstarsza cykliczna impreza żużlowa w Częstochowie. Turniej poświęcony jest pamięci zawodników, którzy reprezentowali barwy Włókniarza. Początek ścigania zaplanowano punktualnie na godzinę 13:00.

W zawodach udział wezmą czołowi jeźdźcy z całego świata. Już teraz możemy zdradzić, że pierwszymi uczestnikami są żużlowcy regularnie ścigający się w cyklu Speedway Grand Prix, czyli: Leon Madsen, Fredrik Lindgren oraz Matej Zagar. Duńczyk i Szwed to aktualni zawodnicy Eltrox Włókniarza. Częstochowscy kibice z całą pewnością pamiętają również Słoweńca, który plastron z lwem ubierał w sezonach 2017-2019. Kolejne nazwiska odsłaniać będziemy stopniowo na naszym Facebooku (TUTAJ).

Wstęp na Memoriał będzie możliwy po zakupie biletu w cenie 20 złotych. Sprzedaż wejściówek uruchomiona zostanie w najbliższy czwartek (30 września). Za darmo zmagania zawodników obejrzą posiadacze karnetów, dzieci do lat 12-tu (osoby urodzone w 2009 roku i później) oraz osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich.

Zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych i już teraz zapraszamy na ostatnią imprezę żużlową w tym sezonie, która odbędzie się w Częstochowie!