W poniedziałek finał DMPJ w Częstochowie!

Już w najbliższy poniedziałek (20. września) na Arenie Zielona-Energia.com rozegrany zostanie finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Początek zawodów zaplanowano punktualnie na godzinę 16:30 (start do pierwszego wyścigu).

Wstęp na tę niezwykle ciekawie zapowiadającą się imprezę będzie możliwy po zakupieniu biletu w cenie 20 zł. Za darmo zmagania przy ulicy Olsztyńskiej obejrzą natomiast posiadacze karnetów oraz dzieci do lat 12-tu (osoby urodzone w 2009 roku i później). Sprzedaż biletów prowadzona jest obecnie w siedzibie klubu (wejście od ulicy Żużlowej) w dni robocze od godziny 8:00 do 15:00.

Zawody będą miały charakter 20-biegowego czwórmeczu żużlowego. W imprezie oprócz ekipy gospodarzy, czyli Bocar Włókniarza Częstochowa, udział wezmą również następujące drużyny: Motor Lublin, Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski oraz łotewski Lokomotiv Jauniba Daugavpils.

We wcześniejszych trzech rundach finałowych zmagań za każdym razem zwyciężał Bocar Włókniarz Częstochowa i biało-zieloni są na dobrej drodze, aby w poniedziałek wieczorem móc świętować zdobycie tytułu Mistrza Polski! W tych zawodach naszych barw bronić powinni: Jakub Miśkowiak, Mateusz Świdnicki, Bartłomiej Kowalski, Franciszek Karczewski oraz Kajetan Kupiec.

Awizowane składy:
Bocar Włókniarz Częstochowa
1. Jakub Miśkowiak
2. Mateusz Świdnicki
3. Bartłomiej Kowalski
4. Franciszek Karczewski

Motor Lublin
5. Wiktor Lampart
6. Mateusz Cierniak
7. Jan Młynarski
8. Wiktor Przyjemski

Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wielkopolski
9. Jakub Krawczyk
10. Mateusz Dul
11. Jakub Poczta
12. Sebastian Szostak

Lokomotiv Jauniba Daugavpils
13. Daniils Kolodinskis
14. Ernests Matjusonoks
15. Ricards Ansviesulis
16. Francis Gusts