Ważne informacje organizacyjne przed niedzielnym spotkaniem

Szanowni kibice, już w najbliższą niedzielę o godzinie 19:15 odbędzie się spotkanie 13. rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa, a eWinner Apatorem Toruń. W związku z zapytaniami odnośnie sprzedaży biletów na to wydarzenie, a także z pewnymi utrudnieniami spowodowanymi robotami drogowymi w Częstochowie, poniżej przedstawiamy najważniejsze kwestie organizacyjne, mające na celu ułatwienie Państwu dojazd na stadion oraz zakup wejściówek.

Informacje dotyczące sprzedaży biletów na mecz z Apatorem Toruń:

1. Sprzedaż biletów prowadzona jest zarówno w siedzibie klubu przy ul. Żużlowej (od strony parku maszyn), jak również tradycyjnie za pomocą platformy eventim.pl. Tych z Państwa, którzy planują zakup wejściówek w siedzibie klubu, zapraszamy w piątek od godziny 8:00 do 15:00, w sobotę od godziny 9:00 do 15:00 lub w niedzielę od godziny 9:00 do 17:00.

2. W niedzielę (dzień meczowy) od godziny 17:15 czynna będzie kasa biletowa przy głównym wejściu na stadion od strony ul. Orlik-Rückemanna. Wszystkich kibiców, chcących nabyć bilety wcześniej zapraszamy do siedziby klubu bądź na platformę eventim.pl.

Informacje dotyczące utrudnień w dojeździe na stadion:

Z uwagi na przebudowę częstochowskiej Estakady, przejazd pod wiaduktem w stronę Alei Pokoju został tymczasowo wyłączony z ruchu. Roboty drogowe mogą spowodować zatory na drodze, a co za tym idzie również spore utrudnienie w dotarciu na teren stadionu przy ul. Olsztyńskiej. Wobec powyższego apelujemy o wcześniejszy przyjazd na stadion, tak aby zminimalizować tworzenie się korków po drodze, a także uniknąć długiego stania w kolejce do bram wejściowych stadionu.

Do zobaczenia w niedzielę!

Sebastian Sirek