Informacje organizacyjne przed meczem ze Stalą Gorzów

Już w piątek (2. lipca) na Arena Zielona-Energia.com odbędzie się spotkanie w ramach XI rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa a zespołem Moje Bermudy Stal Gorzów. Początek zawodów zaplanowano punktualnie na godzinę 20:30 (start do pierwszego wyścigu).

Wejściówki na ten mecz wciąż zakupić można w siedzibie klubu (w piątek od godziny 8:00 do 15:00). Program zawodów w cenie 10 zł możliwy będzie do zakupienia w punktach z gadżetami, które znajdują się na koronie stadionu oraz przy wejściu głównym na koronę. Tam też będzie można nabyć oficjalne gadżety i odzież Eltrox Włókniarza Częstochowa. Ponadto na koronie stadionu zlokalizowane będą punkty gastronomiczne dla kibiców.

Otwarcie bram stadionu nastąpi o godzinie 18:30 (wejścia od parkingu VIP, od ulicy Orlik-Rückemanna, Olsztyńskiej oraz Marysia). Dzieci do lat 12-tu (urodzone w 2009 roku i później) pod opieką osoby dorosłej uprawnione są do bezpłatnego wejścia na mecz. Kibicom, którzy posiadają bilety ulgowe, przypominamy o konieczności posiadania dokumentu uprawniającego do skorzystania ze zniżki. Bilety ulgowe przysługują osobom do 25. roku życia oraz osobom, które ukończyły 65. lat. Osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich na obiekt dostać będą mogły się tylko za okazaniem bezpłatnego zaproszenia, które można odebrać w dniu zawodów w klubie do godziny 20.00.

Kibice, którzy na piątkowy mecz udadzą się rowerem, uprawnieni są do jego wniesienia na teren stadionu. Przypominamy również o całkowitym zakazie palenia tytoniu na trybunach Areny Zielona-Energia.com Częstochowa oraz zakazie wnoszenia własnych napojów.

Przypominamy o konieczności podporządkowania się do obowiązujących przepisów sanitarnych. Przypominamy również, że obecnie na stadionie nie obowiązuje numeracja miejsc.

Podobnie jak przy okazji ostatnich spotkań i tym razem nasz sponsor tytularny – firma Eltrox przygotowuje dla najmłodszych sympatyków niespodziankę. Od godziny 18:30 w specjalnej strefie atrakcji odbędą się gry, konkursy i zabawy, na które już teraz zapraszamy wszystkie dzieci. Dodatkowo prowadzona będzie prezentacja produktów firmy Trak-Tom.

Przy okazji piątkowego pojedynku na naszym stadionie dostępny będzie także mobilny punkt szczepień przeciwko COVID-19, przygotowany przez szpital MSWiA w Katowicach. Szczepienie jednodawkowym preparatem firmy Johnson & Johnson będzie bezpłatne i dostępne dla każdego chętnego, bez jakiejkolwiek rejestracji. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty.

W kasach biletowych od ulicy Orlik-Ruckemanna od godziny 18:30 prowadzona będzie sprzedaż biletów dla osób zaszczepionych. Możliwa będzie wyłącznie płatność kartami płatniczymi. Podczas zakupu biletu w kasie stadionowej konieczne będzie posiadanie przy sobie certyfikatu szczepienia przeciwko COVID-19.