Informacje organizacyjne przed meczem z Motorem Lublin

Już w najbliższy piątek (4 czerwca) na Arena Zielona-Energia.com odbędzie się spotkanie w ramach VIII rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa a zespołem Motoru Lublin. Początek zawodów zaplanowano punktualnie na godzinę 20:30 (start do pierwszego wyścigu).

Wejściówki na ten mecz zostały wyprzedane. Program zawodów w cenie 10 zł możliwy będzie do zakupienia w punktach z gadżetami, które znajdują się na koronie stadionu oraz przy wejściu głównym na koronę. Tam też będzie można nabyć oficjalne gadżety i odzież Eltrox Włókniarza Częstochowa. Ponadto na koronie stadionu zlokalizowane będą punkty gastronomiczne dla kibiców.

Otwarcie bram stadionu nastąpi o godzinie 18:30 (wejścia od parkingu VIP, od ulicy Orlik-Rückemanna, Olsztyńskiej oraz Marysia). Dzieci do lat 12-tu (urodzone w 2009 roku i później) pod opieką osoby dorosłej uprawnione są do bezpłatnego wejścia na mecz. Kibicom, którzy posiadają bilety ulgowe, przypominamy o konieczności posiadania dokumentu uprawniającego do skorzystania ze zniżki. Bilety ulgowe przysługują osobom do 25. roku życia oraz osobom, które ukończyły 65. lat. Osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich na obiekt dostać będą mogły się tylko za okazaniem bezpłatnego zaproszenia, które można odebrać w dniu zawodów w klubie do godziny 20.00.

Kibice, którzy na piątkowy mecz udadzą się rowerem, uprawnieni są do jego wniesienia na teren stadionu. Przypominamy również o całkowitym zakazie palenia tytoniu na trybunach Areny Zielona-Energia.com Częstochowa oraz wnoszenia własnych napojów.

Przypominamy o konieczności podporządkowania się do obowiązujących przepisów sanitarnych. Koniecznością jest zachowanie 1,5 metra dystansu społecznego podczas zajmowania miejsc na stadionie. Prosimy zatem aby zajmować co 4. miejsce siedzące. Miejsca możliwe do zajęcia oznaczone są naklejkami z hasłem “Tu możesz usiąść”. Przypominamy, że wobec powyższego obecnie na stadionie nie obowiązuje numeracja miejsc. Prosimy zachować się jedynie do zajmowania miejsca w przyporządkowanych sektorach.

Podobnie jak przy okazji ostatniego meczu i tym razem nasz sponsor tytularny – firma Eltrox przygotowuje dla najmłodszych sympatyków niespodziankę. Od godziny 18:30 w specjalnej strefie atrakcji odbędą się gry, konkursy i zabawy, na które już teraz zapraszamy wszystkie dzieci. Czeka na Was mnóstwo atrakcji.

Podczas piątkowego meczu z Motorem Lublin zostanie przeprowadzona także specjalna zbiórka pieniędzy na leczenie Niny Słupskiej, która walczy z SMA. Każda złotówka jest więc na wagę złota. Wszystkich, którzy chcą w trakcie meczu wesprzeć kwestę prosimy o zabranie gotówki. Za każdą pomoc bardzo dziękujemy.