W poniedziałek start sprzedaży biletów na mecz z GKM-em!

Już 28. maja rozegrany zostanie pojedynek w ramach VII rundy PGE Ekstraligi, w którym Eltrox Włókniarz Częstochowa na własnym torze zmierzy się z ekipą ZOOLESZCZ DPV LOGISTICS GKM Grudziądz. Będzie to pierwszy w tym roku mecz najsilniejszej ligi żużlowej świata na Arenie Zielona-Energia.com z udziałem publiczności! Start sprzedaży biletów na to elektryzująco zapowiadające się spotkanie rozpocznie się w najbliższy poniedziałek (24 maja) o godzinie 12:00.

Wejściówki zakupić będzie można na platformie Eventim.pl, ale co ważne pomoc w zakupie elektronicznych biletów uzyskasz także w klubie. Ich ceny kształtują się na bardzo atrakcyjnym poziomie i zaczynają się już od 25 zł.

Ceny biletów:
35 zł – bilet normalny
25 zł – bilet ulgowy (dla dzieci i młodzieży uczącej się do 25. roku życia)
50 zł – bilet na trybunę centralną (sektory 35, 36, 40, 41)
Wstęp za darmo:
– dzieci do 12. roku życia,
– osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich (te osoby muszą odebrać w klubie bezpłatne zaproszenie).

Mecz pomiędzy Eltrox Włókniarz Częstochowa a ZOOLESZCZ DVP LOGISTIC GKM Grudziądz rozpocznie się punktualnie o godzinie 18:00. Otwarcie bram stadionu nastąpi dwie godziny wcześniej, czyli dokładnie o godzinie 16:00. Przy okazji warto wspomnieć, iż spotkanie ze względu na zbliżający się Dzień Dziecka dedykowane będzie właśnie najmłodszym, a specjalną strefę dla nich przygotuje nasz sponsor tytularny – firma Eltrox.