Bocar przedłuża współpracę z klubem

Mamy dziś przyjemność przekazać Państwu –  prosto z gabinetów prezesów Eltrox Włókniarza Częstochowa oraz firmy Bocar – bardzo dobre wiadomości!  Michał Świącik wspólnie z Krzysztofem Krzyczmonikiem ustalili warunki tegorocznej współpracy, dzięki której w trwającym sezonie 2021 juniorzy startować będą pod nazwą Bocar Włókniarz Częstochowa. Umowa dotyczy startów w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Pod taką samą nazwą występować będą dodatkowo nasi zawodnicy w klasie 250cc oraz miniżużlowcy, rywalizujący w klasie 80-125cc.

Firma Bocar przedłużyła zatem współpracę z klubem, kolejny rok skupiając się na naszych najmłodszych zawodnikach. W sporcie zawodowym, w którym do rozwoju potrzebne są spore nakłady finansowe, takie wsparcie, jakiego udziela nam Bocar, to nieoceniona pomoc. Dzięki temu szkolenie w naszym klubie może być realizowane w profesjonaly sposób, a fani klubu mogą mieć nadzieję, że za kilka lat doczekamy się w składzie pierwszej drużyny następców Sławomira Drabika i Sebastiana Ułamka.

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne “bocar” Sp. z o.o. zostało założone w 1992 r., jest własnością prywatną. Początkowo firma wykonywała nadwozia ratowniczo-gaśnicze na używanych podwoziach samochodowych. Obecnie zajmuje się głównie produkcją nowych samochodów pożarniczych na różnych typach podwozi renomowanych marek, dostarczając ok. 100 pojazdów specjalistycznych rocznie. Zdobyte doświadczenie pozwala na przyjęcie do realizacji najbardziej nietypowych nadwozi według indywidualnych zamówień. Produkowane przez firmę pojazdy pożarnicze charakteryzują się nowoczesnością, estetyką i funkcjonalnością. Stosujemy najnowsze technologie w zakresie spawania, klejenia i obróbki laserowej, a także lekkie i trwałe materiały jak aluminium, tworzywo oraz stal nierdzewną.