Zwrot karnetów możliwy do 14 maja

Drodzy Kibice,

Sezon 2021 – podobnie jak poprzedni – przyszło nam zainaugurować bez Państwa obecności na trybunach Arena zielona-energia.com. Wierzyliśmy jednak, że taki stan rzeczy nie potrwa długo i udało się! Decyzją Ministerstwa Zdrowia, już od 15 maja 2021 roku Kibice będą mogli wypełnić trybuny stadionu w 25 procentach jego pojemności. Brak wspólnego przeżywania żużlowych emocji doskwierał nie tylko Państwu oraz nam – działaczom klubu, ale i samym zawodnikom, którzy zgodnie przyznają, że tęsknią za Waszym wsparciem i gorącym dopingiem. Nie ma żużla w Częstochowie bez Państwa, dlatego z wielkim zniecierpliwieniem oczekujemy na moment, w którym oficjalnie będziemy mogli zaprosić Was na domowy mecz Eltrox Włókniarza Częstochowa, a ten już 28 maja 2021 roku. Biało-Zieloni zmierzą się wówczas z drużyną ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz.

W kwestii zakupionych na ten sezon karnetów pragniemy poinformować o możliwościach zwrotów kwoty za zakupiony karnet lub uzyskania rekompensaty za mecze, które odbyły się bez udziału publiczności.

  1. Zwrot całej kwoty za zakupiony karnet możliwy jest do dnia poprzedzającego dzień meczu z udziałem publiczności. Zwrotu karnetu można dokonać więc od 07.04.2021 do 14.05.2021 roku w sekretariacie klubu (wejście do budynku klubowego od strony ulicy Żużlowej) lub za pośrednictwem platformy eventim.pl, jeżeli to właśnie na tej platformie dokonaliście Państwa zakupu karnetu.
  2. Tych z Państwa, którzy pozostawią karnet na sezon 2021, pragniemy poinformować, że po zakończeniu rundy zasadniczej będą mogli Państwo skorzystać z pieniężnej rekompensaty za mecze, które odbyły się bez udziału publiczności. Wysokość zwracanej kwoty liczona będzie jako iloczyn liczby meczów bez udziału publiczności i wartości jednego meczu, wynikającej proporcjonalnie z wartości zakupionego karnetu, np. Jeżeli cena karnetu wynosiła 210 zł to wartość jednego meczu wyliczana będzie jako 210 zł : 7 (liczba meczy rundy zasadniczej) i wynosić będzie 30 zł. O szczegółach będziemy informować zaraz po zakończeniu rundy zasadniczej sezonu.
  3. Zainteresowanych, którzy będą chcieli w jakiś sposób wesprzeć klub w tych trudnych dla wszystkich czasach, pragniemy poinformować, że wartość karnetu lub wartość rekompensaty będzie można przekazać w postaci cegiełki na akademię mini żużla oraz szkółkę żużlową. Tym samym staniecie się Państwo ambasadorem szkolenia w naszym mieście, otrzymując specjalne podziękowanie za okazane wsparcie.