Wylicytuj obraz z podobizną i podpisem Leona Madsena!

Kilka miesięcy temu rozpoczęła się ogólnopolska zbiórka pieniędzy na leczenie Niny Słupskiej. Pomoc dla bratanicy sędziego żużlowego Pawła Słupskiego zjednoczyła działaczy, zawodników oraz kibiców czarnego sportu, którzy niczym jedna, wielka rodzina, rozpoczęli wspólne starania o zebranie kwoty 9 milionów złotych potrzebnej na leczenie chorej dziewczynki.

Obojętni na los dziecka nie pozostali również włodarze Eltrox Włókniarza, którzy wspólnie z częstochowską malarką Elżbietą Kozar, postanowili aktywnie włączyć się do zbiórki na rzecz małej Niny. Efektem połączonych sił jest wspaniały obraz malarki, który trafi na aukcję charytatywną.

Artystka, wykorzystując metodę natryskową, uwieczniła na płycie HDF (125 cm x 75 cm) Leona Madsena. Lidera, kapitana oraz idola częstochowskich kibiców. Praca oprawiona jest dodatkowo w stylową ramkę aluminiową, od frontu zabezpieczona płytą plexi. Wielką gratką dla wszystkich sympatyków czarnego sportu jest autograf samego zawodnika.

Dochód z aukcji charytatywnej zostanie w całości przeznaczony na leczenie Niny Słupskiej, dlatego gorąco zachęcamy Państwa do aktywnego wsparcia akcji.

Aukcja charytatywna odbywa się na naszym oficjalnym profilu na FB.

Nina Słupska urodziła się 1 maja 2019 roku. Radość i spokój rodziny nie trwały jednak długo, bo we wrześniu 2020 roku padła diagnoza – SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Na leczenie potrzebne jest aż 9 milionów złoty.

Dla zdrowia dziewczynki uruchomiono specjalną zbiórkę, która dostępna jest TUTAJ. W pomoc włączyło się także środowisko żużlowe. Na charytatywnej licytacji dostępne są obecnie m.in. wyjątkowy komplet medali (złoty, srebrny i brązowy), treningi na torach w Gdańsku i Rybniku czy reprezentacyjna bluza Bartosza Zmarzlika. Wszystkie aukcje dostępne są TUTAJ.