Szczegółowe informacje dotyczące zwrotu karnetów na sezon 2021

Drodzy Kibice,

Sezon 2021 – podobnie jak poprzedni – przyjdzie nam zainaugurować bez Państwa obecności na trybunach Arena zielona-energia.com. Wierzymy jednak, że taki stan rzeczy nie potrwa długo i w możliwie jak najkrótszym czasie będziemy mogli spotkać się na trybunach, dopingując naszych zawodników. Brak wspólnego przeżywania żużlowych emocji doskwiera nie tylko Państwu oraz nam – działaczom klubu, ale i samym zawodnikom, którzy zgodnie przyznają, że tęsknią za Waszym wsparciem i gorącym dopingiem. Nie ma żużla w Częstochowie bez Państwa, dlatego z wielkim zniecierpliwieniem oczekujemy na moment, w którym oficjalnie będziemy mogli zaprosić Was na domowy mecz Eltrox Włókniarza Częstochowa.

W kwestii zakupionych na ten sezon karnetów pragniemy poinformować o możliwościach zwrotów kwoty za zakupiony karnet lub uzyskania rekompensaty za mecze, które odbędą się bez udziału publiczności.

  1. Zwrot całej kwoty za zakupiony karnet możliwy będzie do dnia poprzedzającego dzień meczu z udziałem publiczności. O konkretnej dacie poinformujemy, jak tylko pojawi się informacja znosząca obecne obostrzenia dotyczące obiektów sportowych i wprowadzająca możliwość otwarcia stadionów dla publiczności. Zwrotu karnetu dokonać można od 07.04.2021 roku w sekretariacie klubu (wejście do budynku klubowego od strony ulicy Żużlowej) lub za pośrednictwem platformy eventim.pl, jeżeli to właśnie na tej platformie dokonaliście Państwa zakupu karnetu.
  2. Tych z Państwa, którzy pozostawią karnet na sezon 2021, pragniemy poinformować, że po zakończeniu rundy zasadniczej będą mogli Państwo skorzystać z pieniężnej rekompensaty za mecze, które odbyły się bez udziału publiczności. Wysokość zwracanej kwoty liczona będzie jako iloczyn liczby meczów bez udziału publiczności i wartości jednego meczu, wynikającej proporcjonalnie z wartości zakupionego karnetu, np. Jeżeli cena karnetu wynosiła 210 zł to wartość jednego meczu wyliczana będzie jako 210 zł : 7 (liczba meczy rundy zasadniczej) i wynosić będzie 30 zł. O szczegółach będziemy informować zaraz po zakończeniu rundy zasadniczej sezonu.
  3. Zainteresowanych, którzy będą chcieli w jakiś sposób wesprzeć klub w tych trudnych dla wszystkich czasach, pragniemy poinformować, że wartość karnetu lub wartość rekompensaty będzie można przekazać w postaci cegiełki na akademię mini żużla oraz szkółkę żużlową. Tym samym staniecie się Państwo ambasadorem szkolenia w naszym mieście, otrzymując specjalne podziękowanie za okazane wsparcie.