Przekaż 1% podatku na szkolenie w Częstochowie

Rozliczenie PIT, czyli podatku dochodowego od osób fizycznych, jest obowiązkiem, któremu co roku podlegają miliony Polaków. Oddając część swojego wynagrodzenia do Państwa, można jednak 1% całej kwoty przeznaczyć na dowolny – wskazany przez rozliczającego się cel. Właśnie dlatego, jak co roku, zwracamy się do wszystkich Kibiców Eltrox Włókniarza Częstochowa z prośbą o wsparcie projektu – który firmujemy, oraz który z tak wielkim poświęceniem realizujemy – szkolenia młodzieży.

Decydując się na przekazanie 1% podatku dla Włókniarz Częstochowa S.A., przyczynicie się Państwo do szkolenia przyszłych następców Sławomira Drabika oraz Sebastiana Ułamka – wychowanków klubu, z których dumna jest cała Częstochowa. Jesteśmy przekonani, że wśród obecnych oraz przyszłych adeptów, znajdą się kolejne talenty na miarę wspomnianych częstochowskich żużlowych gwiazd.

Włókniarz Częstochowa od kilkunastu sezonów słynie ze szkolenia. Jako jedyny ekstraligowy klub posiadamy własny tor do miniżużla. Treningi odbywają się również na dużym obiekcie. Szkolimy w klasach 80-125, 250 oraz 500 cm3. Nasi trenerzy poświęcają wiele uwagi najmłodszym zawodnikom, którzy w przyszłości stanowić będą o sile klubu. W przerwie między sezonowej, w której nie prowadzimy zajęć na torze, oferujemy naszym adeptom treningi na sali pod okiem trenerów personalnych, fizjoterapeutów oraz ogólnorozwojowych. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby korzystając ze swojego doświadczenia, dostępnych środków oraz personelu rozwijać naszych młodych adeptów na torze oraz poza nim.

Prosimy o Państwa pomoc w ramach 1% z podatku. Dziękujemy za okazane wsparcie!

Przekaż 1% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Włókniarz Częstochowa 8249
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1% możesz za pomocą darmowego programu do PIT – dowiedz się więcej!