Inauguracja sezonu w Lublinie!

PGE Ekstraliga zaprezentowała terminarz rozrywek na sezon 2021. Zmagania zainaugurowane zostaną 3 kwietnia. Tego dnia ekipa Eltrox Włókniarza Częstochowa uda się Lublina, gdzie zmierzy się z tamtejszym Motorem. Pierwszy pojedynek na własnym torze stoczymy natomiast 11 kwietnia, a naszym rywalem będzie obrońca tytułu – zespół Fogo Unii Leszno.

Sezon PGE Ekstraligi 2021 planowo zakończyć powinien się 26 września. Wówczas również poznamy wszystkie rozstrzygnięcia medalowe.

Terminarz PGE Ekstraligi w sezonie 2021:

1. kolejka

3 kwietnia:
MrGarden GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław
Motor Lublin – Eltrox Włókniarz Częstochowa

4 kwietnia:
eWinner Apator Toruń – RM Solar Falubaz Zielona Góra
Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów

2. kolejka

9 kwietnia:
RM Solar Falubaz Zielona Góra – MrGarden GKM Grudziądz
Betard Sparta Wrocław – eWinner Apator Toruń

11 kwietnia:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin

3. kolejka

16 kwietnia:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – RM Solar Falubaz Zielona Góra
Fogo Unia Leszno – eWinner Apator Toruń

18 kwietnia:
MrGarden GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów
Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław

25 kwietnia – data rezerwowa

4. kolejka

30 kwietnia:
eWinner Apator Toruń – MrGarden GKM Grudziądz
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Motor Lublin

2 maja:
Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno

5. kolejka

7 maja:
MrGarden GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno
Motor Lublin – eWinner Apator Toruń

9 maja:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów

6. kolejka

14 maja:
Fogo Unia Leszno – RM Solar Falubaz Zielona Góra
MrGarden GKM Grudziądz – Motor Lublin

16 maja:
eWinner Apator Toruń – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów

21-23 maja – data rezerwowa

7. kolejka

28 maja:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – MrGarden GKM Grudziądz
Moje Bermudy Stal Gorzów – eWinner Apator Toruń

30 maja:
Motor Lublin – Fogo Unia Leszno
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław

8. kolejka

4 czerwca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lubin
Betard Sparta Wrocław – MrGarden GKM Grudziądz

6 czerwca:
RM Solar Falubaz Zielona Góra – eWinner Apator Toruń
Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno

9. kolejka

11 czerwca:
eWinner Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław
Fogo Unia Leszno – Eltrox Włókniarz Częstochowa

13 czerwca:
MrGarden GKM Grudziądz – RM Solar Falubaz Zielona Góra
Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów

18-20 czerwca – data rezerwowa

10. kolejka

25 czerwca:
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Moje Bermudy Stal Gorzów – MrGarden GKM Grudziądz

27 czerwca:
eWinner Apator Toruń – Fogo Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin

11. kolejka

2 lipca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów
Motor Lublin – RM Solar Falubaz Zielona Góa

4 lipca:
Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław
MrGarden GKM Grudziądz – eWinner Apator Toruń

18 lipca – data rezerwowa

12. kolejka

23 lipca:
eWinner Apator Toruń – Motor Lublin
Fogo Unia Leszno – MrGarden GKM Grudziądz

25 lipca:
Moje Bermudy Stal Gorzów – RM Solar Falubaz Zielona Góra
Betard Sparta Wrocław – Eltrox Włókniarz Częstochowa

13. kolejka

30 lipca:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – eWinner Apator Toruń
Motor Lublin – MrGarden GKM Grudziądz

1 sierpnia:
Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta
Wrocław RM Solar Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno

14. kolejka

20 sierpnia:
MrGarden GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra

22 sierpnia:
eWinner Apator Toruń – Moje Bermudy Stal Gorzów
Fogo Unia Leszno – Motor Lublin

Faza finałowa

15. kolejka
5 września – półfinały

16. kolejka
12 września – półfinały – rewanże

17. kolejka
19 września – finał, mecz o 3. miejsce

18. kolejka
26 września – finał – rewanż, mecz o 3. miejsce – rewanż