Biało-zielone Mikołajki

Żużlowe Mikołajki organizowane przez Speedway Fan Club to niejedyna tego typu akacja, w jakiej w ostatnim czasie wzięli udział przedstawiciele Eltrox Włókniarza Częstochowa. Również w piątek (4 grudnia) w samym centrum naszego miasta pojawili się bowiem członkowie biało-zielonej rodziny w postaci m.in.: prezesa klubu – Michała Świącika, juniora – Mateusza Świdnickiego oraz… Świętego Mikołaja.

Nasi reprezentanci przemierzali Aleje Najświętszej Maryi Panny i z okazji Mikołajek rozdawali mieszkańcom naszego miasta klubowe gadżety. Nie obyło się także bez rozmów na temat kolejnego sezonu żużlowego 2021. Spotkane na naszej drodze osoby nie ukrywały, że taką akcję wlaliśmy w ich serca sporo ciepła i otuchy. To niezwykle ważne przede wszystkim w tych pandemicznych czasach.