Eltrox sponsorem tytularnym również w sezonie 2021!

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, iż w sezonie 2021 w rozgrywkach PGE Ekstraligi nasz zespół drugi rok z rzędu startować będzie pod nazwą Eltrox Włókniarz Częstochowa. Do podpisania stosownej umowy doszło bowiem w środę (23 września) w siedzibie przedsiębiorstwa.

Sponsor tytularny Włókniarza Częstochowa – firma Eltrox to kluczowy gracz w branży monitoringu, systemów alarmowych, automatyki domowej, sprzętu IT i wszelkiej elektroniki użytkowej, a bezpieczeństwo będące centrum jego działalności sprowadza się także do innych aktywności na rynku.

Poza szerokim i specjalistycznym asortymentem z rozbudowaną siecią sklepów stacjonarnych, oferuje także kompleksowe wsparcie fachowców na każdym etapie zakupu. Dla szukających kompleksowych rozwiązań, Eltrox oferuje możliwość montażu, a także atrakcyjne raty 0%.

„Eltrox, taniej i bezpieczniej” – to hasło odzwierciedlające wartości, którymi przedsiębiorstwo kieruje się w codziennej pracy, a jego przekaz stanowi gwarancję korzystnej inwestycji w bezpieczeństwo rodziny każdego klienta.