Jakub Miśkowiak ze srebrnym medalem w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów

Reprezentanci BOCAR Włókniarza Częstochowa Jakub Miśkowiak oraz Mateusz Świdnicki startowali dziś w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Miśkowiak, który bronił wywalczonego przed rokiem tytułu MIMP dziś zajął 2. miejsce. Kolejny z naszych reprezentantów zapisał przy swoim nazwisku 6 punktów i sklasyfikowany został na 10. miejscu. Dla Świdnickiego dzisiejsze zawody były kolejną okazją do zdobycia cennego doświadczenia, które na pewno zaprocentuje w przyszłości. Zielonogórski finał MIMP wygrał zdobywca 15 punktów Dominik Kubera.

Wyniki:
1. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 13 (3,3,3,1,3)
2. Jakub Miśkowiak (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 12 (1,3,3,2,3) + 1. miejsce w mini-turnieju
3. Norbert Krakowiak (RM Solar Falubaz Zielona Góra) – 12 (3,2,2,3,2) + 2. miejsce w mini-turnieju
4. Wiktor Trofimov (Motor Lublin) – 12 (2,2,3,3,2) + 3. miejsce w mini-turnieju
5. Rafał Karczmarz (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 12 (0,3,3,3,3) + 4. miejsce w mini-turnieju
6. Mateusz Tonder (RM Solar Falubaz Zielona Góra) – 12 (3,3,2,2,2) + 5. miejsce w mini-turnieju
7. Mateusz Cierniak (Unia Tarnów) – 10 (1,1,2,3,3)
8. Damian Pawliczak (RM Solar Falubaz Zielona Góra) – 7 (2,2,2,w,1)
9. Piotr Pióro (Orzeł Łódź) – 6 (2,0,1,2,1)
10. Mateusz Świdnicki (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 6 (2,1,1,2,0)
11. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 5 (3,0,w,0,2)
12. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) – 3 (0,1,0,1,1)
13. Igor Kopeć-Sobczyński (eWinner Apator Toruń) – 3 (1,1,1,0,0)
14. Damian Stalkowski (Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno) – 2 (0,2,w,-,-)
15. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 1 (1,0,0,d,0)
16. Marcin Turowski (MrGarden GKM Grudziądz) – 1 (d,0,0,1,0)