Halkiewicz i Caban startowali w Rybniku

Antoni Kawczyński z Wybrzeża Gdańsk triumfował w tegorocznych Indywidualnych Mistrzostwach Polski w miniżużlu. W sobotę na torze w Rybniku nie zabrakło również reprezentantów Bocar Włókniarza Częstochowa. Dziewiąte miejsce w stawce wywalczył bowiem Kacper Halkiewicz, natomiast szesnasty był Paweł Caban junior.

Wyniki:
1. Antoni Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) (3,3,3,3) 12 + 1. miejsce w finale A
2. Szymon Ludwiczak (MKMŻ Rybki Rybnik) (3,3,3,1) 10 + 2. miejsce w finale A
3. Mikołaj Duchiński (SSSM Stal Toruń) (2,3,1,3) 9 + 3. miejsce w finale A
4. Miłosz Kowalski (UKS Rędziny) (3,2,2,3) 10 + wykluczenie z finału A
—-
5. Marcel Kowolik (MKMŻ Rybki Rybnik) (3,3,W,2) 8 + 1. miejsce w finale B
6. Kevin Nycz (GUKS Speedway Wawrów) (2,2,2,2) 8 + 2. miejsce w finale B
7. Wiktor Andryszczak (UKS Rędziny) (2,1,2,3) 8 + 3. miejsce w finale B
8. Maksymilian Pawełczak (BTŻ Polonia Bydgoszcz) (1,2,3,3) 9 + 4. miejsce w finale B
—-
9. Kacper Halkiewicz (Włókniarz Częstochowa SA) (0,3,W,2) 5 + 1. miejsce w finale C
10. Krystian Gręda (ZKŻ Zielona Góra) (2,W,2,1) 5 + 2. miejsce w finale C
11. Szymon Tomaszewski (MKMŻ Rybki Rybnik) (2,1,1,1) 5 + 3. miejsce w finale C
12. Adam Putkowski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) (1,1,1,2) 5 + 4. miejsce w finale C
—-
13. Mikołaj Krok (GUKS Speedway Wawrów) (1,1,0,2) 4 + 1. miejsce w finale D
14. Oskar Kręglicki (KM Cross Lublin) (0,D,3,0) 3 + 2. miejsce w finale D
15. Filip Bęczkowski (GUKS Speedway Wawrów) (0,0,3,1) 4 + 3. miejsce w finale D
16. Paweł Caban (Włókniarz Częstochowa SA) (1,2,1,W) 4 + wykluczenie z finału D
—-
17. Dominik Woźniak (ZKŻ Zielona Góra) (0,1,0,1) 2 + 1. miejsce w finale E
18. Wiktor Jasiński (BTŻ Polonia Bydgoszcz) (1,0,2,0) 3 + defekt w finale E
19. Paweł Wyczyszczok (MKMŻ Rybki Rybnik) (3,0,D,W) 3 + wykluczenie z finału E
20. Mikołaj Szlempo (UKS Rędziny) (W,2,W,W) 2 + wykluczenie z finału E
—-
21. Maciej Gudyka (Spartan Przemyśl) NS
22. Arkadiusz Kordek (Spartan Przemyśl) NS

Bieg po biegu:
1. Kowolik, Duchiński, Krok, Halkiewicz
2. Kawczyński, Nycz, Pawełczak, Kręglicki
3. Kowalski, Tomaszewski, Caban, Bęczkowski
4. Ludwiczak, Andryszczak, Putkowski, Woźniak
5. Wyczyszczok, Gręda, Jasiński, Szlempo (W)
6. Halkiewicz, Pawełczak, Putkowski, Bęczkowski
7. Ludwiczak, Szlempo, Krok, Kręglicki (D)
8. Kawczyński, Kowalski, Andryszczak, Gręda (W)
9. Kowolik, Caban, Woźniak, Jasiński
10. Duchiński, Nycz, Tomaszewski, Wyczyszczok
11. Ludwiczak, Kowalski, Szlempo (W), Halkiewicz (W)
12. Pawełczak, Gręda, Duchiński, Woźniak
13. Kręglicki, Jasiński, Caban, Kowolik (W)
14. Bęczkowski, Nycz, Putkowski, Wyczyszczok (D)
15. Kawczyński, Andryszczak, Tomaszewski, Krok
16. Kawczyński, Halkiewicz, Woźniak, Jasiński
17. Duchiński, Putkowski, Gręda, Caban (W)
18. Kowalski, Nycz, Ludwiczak, Szlempo (W)
19. Pawełczak, Kowolik, Bęczkowski, Wyczyszczok (W)
20. Andryszczak, Krok, Tomaszewski, Kręglicki

Biegi finałowe:
21. Woźniak, Jasiński (D), Wyczyszczok (W), Szlempo (W)
22. Krok, Kręglicki, Bęczkowski, Caban (W)
23. Halkiewicz, Gręda, Tomaszewski, Putkowski
24. Kowolik, Nycz, Andryszczak, Pawełczak
25. Kawczyński, Ludwiczak, Duchiński, Kowalski (W)

Wyniki 11. Turnieju o Złoty Kilofek KWK Chwałowice:
Półfinał 1: Kawczyński, Gręda, Pawełczak, Duchiński
Półfinał 2: Ludwiczak, Kowolik, Nycz, Andryszczak
Finał: Kawczyński, Ludwiczak, Kowolik, Gręda

Bieg pożegnalny Antoniego Kawczyńskiego:
Ludwiczak, Gręda, Andryszczak, Gudyka

Wyniki za SpeedwayNews.pl