Kup wirtualny bilet na mecz z Fogo Unią Leszno. Stań #MuremZaWłókniarzem

Szanowni Państwo, w najbliższą niedzielę (26 lipca) o godzinie 19:15 na Arena zielona-energia.com dojdzie do kolejnego w tym sezonie w ligowego pojedynku Eltrox Włókniarza Częstochowa w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Naszym rywalem będzie ekipa aktualnego Drużynowego Mistrza Polski – Unia Leszno. Niestety z powodu ograniczeń dotyczących liczby osób, które mogą wejść na stadion, nie możemy wystosować zaproszenia na to spotkanie do wszystkich kibiców. Zwracamy się jednak do całej społeczności – biało-zielonej rodziny kibiców Włókniarza, z prośbą o pomóc.

Kontynuujemy akcję “Wirtualny Bilet”, do której pragniemy Państwa zaprosić. Kupno wirtualnego biletu to nic innego jak wsparcie finansowe dla klubu, dzięki któremu możemy realizować nasze założenia, walczyć o najwyższe cele w sezonie 2020 i już teraz móc szkicować plany na sezon 2021. Wirtualne bilety można kupić za pośrednictwem naszego oficjalnego sklepu internetowego – www.sklep.wlokniarz.com. Bilet dostępny w sprzedaży tylko do 26.07.2020 godz. 23:59.

WIRTUALNY BILET NORMALNY – 7,00 ZŁ

WIRTUALNY BILET SREBRNY – 10,00 ZŁ

WIRTUALNY BILET VIP – 30,00 Zł

Spośród osób, które zakupią wirtualny bilet w danej kategorii, po każdym meczu zostanie rozlosowana nagroda specjalna.

A dla posiadaczy wirtualnych biletów z każdego meczu (100% frekwencji w danej kategorii biletu) zaplanowaliśmy  liczne atrakcje. Losowanie: limitowanych koszulek, udział w pikniku z zawodnikami, karnety na kolejny sezon.

Zapełnijmy wirtualnie nasz stadion i brońmy tytułu najliczniej odwiedzanego stadionu w PGE Ekstralidze!

Produkt jest biletem wirtualnym, kolekcjonerskim i nie uprawnia do wstępu na żadne wydarzenie organizowane przez Klub!

PRODUKT NIE PODLEGA ZWROTOWI