W czwartek rusza sprzedaż biletów na mecz z Betard Spartą Wrocław

W najbliższy czwartek (25 czerwca) rozpocznie się sprzedaż biletów na niedzielny mecz Eltrox Włókniarza Częstochowa z Betard Spartą Wrocław. Dzięki staraniom zarządu klubu, wyodrębniona została pula ogólnodostępnych wejściówek na to wydarzenie.

Sprzedaż biletów na niedzielny mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 i będzie prowadzona wyłącznie drogą internetową na platformie eventim.pl. Dostępny będzie jeden rodzaj biletu w cenie 55 złotych. Ilość biletów przeznaczona do sprzedaży jest ograniczona, o ich nabyciu decydować będzie kolejność zakupu.

Przypominamy, że zagwarantowane miejsca na stadionie mają posiadacze karnetów oraz cegiełek.

Szczegółowy regulamin sprzedaży biletów na mecz z Betard Spartą Wrocław dostępny będzie w czwartek na łamach oficjalnej strony internetowej naszego klubu.

Aktualizacja (25.06.2020)

  • Bramy stadionu – od ulicy Marysi, Orlika Ruckermanna, Olsztyńskiej oraz Żużlowej, otwarte będą od godziny 17:15 (dla posiadaczy cegiełek oraz karnetów) oraz 18:15 (dla posiadaczy biletów);
  • Miejsca na stadionie dostępne dla kibiców oznaczone będą specjalnymi naklejkami;
  • Z powodu znacznych ograniczeń i konieczności wdrożenia przepisów i zaleceń mówiących o utrzymaniu koniecznego
    dystansu Klub informuje, że wszelka numeracja/przypisanie do miejsca karnetu lub biletu traci ważność;
  • Bilety można nabyć wyłącznie za pośrednictwem platformy eventim.pl w cenie 55 złotych;
  • Podczas jednej transakcji na portalu eventim.pl można kupić maksymalnie dwa bilety;
  • Obowiązek zajmowania co czwartego miejsca, w rzędach naprzemiennie nie dotyczy osób uczestniczących w wydarzeniach z dzieckiem do 13. roku życia, z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub z osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie, a także osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących. Osoby, których nie dotyczy nakaz zajmowania co czwartego miejsca, w rzędach naprzemiennie proszone są o zajmowanie skrajnych, zewnętrznych miejsc w rzędach w danych sektorach;
  • Podczas wejścia na stadion oraz poruszania się na koronie stadionu obowiązują maseczki ochronne.

Zarząd Eltrox Włókniarza Częstochowa przypomina, że stosowanie się do regulaminu sanitarnego przed oraz w trakcie meczu, będzie miało znaczący wpływ na to, czy w przyszłości liczba osób mogąca odwiedzić Arenę zielona-energia.com, wzrośnie lub zmaleje. Prosimy wszystkich kibiców, którzy w najbliższą niedzielę przyjdą na mecz z Betard Spartą Wrocław o odpowiedzialne podejście do tematu nowego regulaminu sanitarnego.