Kup wirtualny bilet na mecz z MRGARDEN GKM Grudziądz. Stań #MuremZaWłókniarzem

Szanowni Państwo, w najbliższy piątek (12 czerwca) na Arena zielona-energia.com dojdzie do pierwszego w tym sezonie pojedynku Eltrox Włókniarza Częstochowa w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Naszym rywalem będzie ekipa MRGARDEN GKM Grudziądz. Niestety z powodu pandemii koronawirusa nie możemy zaprosić Was na trybuny stadionu i wspólnie z Wami świętować początku sezonu żużlowego w naszym mieście. Zwracamy się jednak do wszystkich z Państwa, biało-zielonej rodziny kibiców Włókniarza z prośbą o pomóc.

Dziś rozpoczynamy akcję “Wirtualny Bilet”, do której pragniemy Państwa zaprosić. Kupno wirtualnego biletu to nic innego jak wsparcie finansowe dla klubu, dzięki któremu możemy realizować nasze założenia, walczyć o najwyższe cele w sezonie 2020 i już teraz móc szkicować plany na sezon 2021. Wirtualne bilety można kupić za pośrednictwem naszego oficjalnego sklepu internetowego – www.sklep.wlokniarz.com. Bilet dostępny w sprzedaży tylko do 12.06.2020 godz. 23:59.

WIRTUALNY BILET NORMALNY – 7,00 ZŁ

WIRTUALNY BILET SREBRNY – 10,00 ZŁ

WIRTUALNY BILET VIP – 30,00 Zł

Spośród osób, które zakupią wirtualny bilet w danej kategorii, po każdym meczu zostanie rozlosowana nagroda specjalna.

A dla posiadaczy wirtualnych biletów z każdego meczu (100% frekwencji w danej kategorii biletu) zaplanowaliśmy  liczne atrakcje. Losowanie: limitowanych koszulek, udział w pikniku z zawodnikami, karnety na kolejny sezon.

Zapełnijmy wirtualnie nasz stadion i brońmy tytułu najliczniej odwiedzanego stadionu w PGE Ekstralidze!

Produkt jest biletem wirtualnym, kolekcjonerskim i nie uprawnia do wstępu na żadne wydarzenie organizowane przez Klub!

PRODUKT NIE PODLEGA ZWROTOWI