Od czerwca Włókniarz cały na zielono.

W Częstochowie zwykliśmy mówić, że barwy biało-zielone to barwy niezwyciężone.

Wszak kolor zielony to barwa życia, natury, wolności, szczęścia, Ziemi, harmonii, uzdrowienia i nadziei.

I właśnie idąc w tym kierunku miło nam poinformować Państwa, iż nasz dotychczasowy sponsor strategiczny firma zielona-energia.com postanowiła w tych ciężkich czasach zwiększyć wsparcie dla klub stając się sponsorem tytularnym stadionu przy ulicy Olsztyńskiej, który teraz nosił będzie nazwę Arena zielona-energia.com. Jest nam tym bardziej miło, iż tytularny sponsor obiektu to firma, której barwy i nazwa jest tak zbliżona do barw Włókniarza. To również firma, której strategia działania i kierunek rozwoju jest równoległy do wizji rozwoju naszego klubu.

Firma „zielona-energia.com” to obecnie lider fotowoltaiki w Polsce. To zespół ludzi, dla których nowe technologie to nie tylko praca, ale też pasja. Rozwój i pozycję na rynku firmy docenił ostatnio magazyn Forbes publikując obszerny artykuł dotyczący działań zielonej-energii.com

Oczywiście działając w oparciu o ustalenia z przedstawicielami miasta Częstochowy krokiem do formalnej zmiany nazwy stadionu na Arena zielona-energia.com jest uchwała Rady Miasta w tym zakresie, o którą zawnioskowaliśmy.