Eltrox Włókniarz wspiera walkę z koronawirusem!

W czasie walki z koronawirusem ogromnego wsparcia potrzebują przede osoby, które troszczą się o nasze zdrowie, czyli: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni i wszyscy pozostali pracownicy służby zdrowia. W tych trudnych czasach wiele osób i firm postanawia włączyć się we wszelakie, jakże szlachetne akcje, dotyczące wsparcia właśnie podmiotów podległych Ministerstwu Zdrowia. Także nasz klub postanowił pomóc w walce z koronawirusem i we wtorkowe popołudnie Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie podarowaliśmy pakiet niezbędnych artykułów.

Na ręce ratowników medycznych przekazaliśmy m. in.: żele do dezynfekcji, fartuchy, gogle, mydła antybakteryjne, rękawiczki, płyny do dezynfekcji, ręczniki papierowe oraz wodę. Podziękowaliśmy im również za ich dotychczasową pracę dla nas wszystkich.

W transporcie powyższych produktów pomogła nam ARCZI Pizzeria&Restauracja, która również na co dzień wspiera służbę zdrowia w naszym mieście, dowożąc chociażby na Szpitalny Odział Ratunkowy pyszną i darmową pizzę.