Bocar sponsorem tytularnym młodzieży Włókniarza!

Bocar – producent samochodów pożarniczych należy do stałych partnerów Włókniarza od 22 lat. We wtorek (4 lutego) w siedzibie naszego wieloletniego sponsora doszło natomiast do spotkania właściciela firmy – Krzysztofa Krzyczmonika z prezesem naszego klubu – Michałem Świącikiem. Z wielką przyjemnością możemy poinformować, iż podczas spotkania podpisano kilka nowych umów sponsorskich.

Dzięki nim w sezonie 2020 firma Bocar będzie sponsorem tytularnym szeregu sekcji młodzieżowych w naszym klubie. Pod nazwą Bocar Włókniarz Częstochowa w ciągu najbliższych miesięcy występować będą bowiem młodzieżowcy w rozgrywkach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Taka sama nazwa dotyczyć będzie również zespół w klasie 250cc oraz naszych miniżużlowców, którzy występują w wielu imprezach w klasie 80-125cc.