Rusza sprzedaż karnetów na sezon 2020!!!

Włókniarz Częstochowa docenia licznie przybywających na stadion kibiców i wprowadza jedne z najtańszych wejściówek na mecze ligowe w PGE Ekstralidze!!!

Już w piątek (20 grudnia 2019 roku) o godzinie 9.00 w siedzibie klubu rozpocznie się sprzedaż karnetów na sezon 2020. Z uwagi na liczne prośby naszych fanów od najbliższego sezonu funkcjonować będzie sprzedaż biletów i karnetów na miejsca numerowane. Każdy z Państwa będzie miał możliwość zakupu karnetu na wybrane przez siebie miejsce.

Karnety do złożonych w siedzibie klubu zamówień będą do odbioru od 20. stycznia 2020 roku.

Obecnie w zastępstwie za karnet będzie wydawany imienny voucher, na podstawie którego we wskazanym terminie odebrać będzie można karnet.

Ceny biletów i karnetów w najbliższym sezonie kształtować się będą następująco:

Bilety:
Bilet normalny – 40 zł
Bilet ulgowy – 30 zł – przysługiwać będzie dzieciom i młodzieży uczącej się do 25. roku życia (osoby urodzone w 1995 roku i później) i emerytom powyżej 65. roku życia (osoby urodzone w 1955 roku i wcześniej) za okazaniem dokumentu upoważniającego do zniżki
Bilet dziecięcy bez gwarancji miejsca siedzącego – 1 zł – przysługiwać będzie dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna). Bilet nie gwarantuje miejsca siedzącego.
Bilet dziecięcy z przypisanym miejscem siedzącym – 10 zł – przysługiwać będzie dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna). Bilet upoważnia dziecko do zajęcia numerowanego miejsca siedzącego.
Bilet srebrny – 50 zł (dzieci do 7. roku życia zajmujące wyłącznie jedno miejsce siedzące wraz ze swoim opiekunem mają wstęp na ten sektor na podstawie biletu/karnetu dziecięcego).

*Klub zastrzega sobie prawo podwyższenia ceny biletów, dystrybuowanych w kasach stadionowych w dniu zawodów, z wyłączenie biletów dziecięcych. Ceny biletów w dniu meczu, których sprzedaż prowadzona będzie w systemie internetowym czy w pozostałych punktach sprzedaży nie będą podlegać tym zmianom.

Karnety:
Karnet normalny – 240 zł
Karnet ulgowy – 180 zł – przysługiwać będzie dzieciom i młodzieży uczącej się do 25. roku życia (osoby urodzone w 1995 roku i później) i emerytom powyżej 65. roku życia (osoby urodzone w 1955 roku i wcześniej) za okazaniem dokumentu upoważniającego do zniżki.
Karnet dziecięcy bez gwarancji miejsca siedzącego – 10– przysługiwać będzie dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna). Karnet nie gwarantuje miejsca siedzącego.
Karnet dziecięcy z przypisanym miejscem siedzącym – 35 – przysługiwać będzie dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna). Karnet upoważnia dziecko do zajęcia numerowanego miejsca siedzącego.
Karnet srebrny – 300 zł (dzieci do 7. roku życia zajmujące wyłącznie jedno miejsce siedzące wraz ze swoim opiekunem mają wstęp na ten sektor na podstawie biletu/karnetu dziecięcego).
Karnet złoty VIP – 1950 zł – sprzedaż tych karnetów prowadzona będzie w siedzibie klubu od 7 stycznia 2020 roku.

Przypominamy, że karnety obowiązują na wszystkie mecze ligowe rundy zasadniczej w sezonie 2020, a także na zawody młodzieżowe i turnieje indywidualne organizowane przez Polski Związek Motorowy na stadionie SGP Arena Częstochowa.

Sprzedaż internetowa karnetów na sezon 2020 ruszy 7 stycznia. Informacje dotyczące sprzedaży internetowej pojawią się wkrótce na łamach naszej strony.

Poniżej zamieszczamy mapę sektorów stadionu. Szczegółowa mapa miejsc dostępna będzie także na miejscu w siedzibie klubu.


Link do mapy -> https://wlokniarz.com/wp-content/uploads/2019/12/sgp_arena_numeracja_miejsc.jpg

Godziny pracy sekretariatu klubu w najbliższych dniach:
Piątek 20.12.2020 – godzina 9.00-15.00
Sobota 21.12.2020 – godzina 9.00-13.00
Poniedziałek 23.12.2020 – godzina 8.00-15.00