Karczewski drugi w Toruniu!

Z bardzo dobrej strony w III rundzie Indywidualnego Pucharu Polski w klasie 250cc, którą rozegrano w sobotę na torze w Toruniu, zaprezentował się Franciszek Karczewski. Jeździec Włókniarza Częstochowa w tych zawodach uznać musiał bowiem wyłącznie wyższość Oskara Palucha i uplasował się ostatecznie na drugiej pozycji. W końcowej klasyfikacji zmagań Franek zapisał natomiast na swoim koncie 48 punktów i zajął wysokie – czwarte miejsce.

Wyniki:
1. Oskar Paluch (KS Stal Gorzów) (2,3,3,3) 11 + 1. miejsce w finale A
2. Franciszek Karczewski (Włókniarz Częstochowa SA) (1,2,3,3) 9 + 2. miejsce w finale A
3. Damian Ratajczak (KS Unia Leszno) (3,3,1,3) 10 + 3. miejsce w finale A
4. Mateusz Jabłoński (GTM Start Gniezno) (3,3,3,3) 12 + wykluczenie w finale A

5. Mateusz Panicz (WTS SA Wrocław) (U,2,3,2) 7 + 1. miejsce w finale B
6. Krzysztof Lewandowski (GTM Start Gniezno) (3,2,0,2) 7 + 2. miejsce w finale B
7. Dawid Pecyna (KS Stal Gorzów) (2,1,2,3) 8 + 3. miejsce w finale B
8. Hubert Jabłoński (KS Unia Leszno) (1,3,2,2) 8 + 4. miejsce w finale B

9. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) (3,D,3,W) 6 + 1. miejsce w finale C
10. Antoni Mencel (KS Unia Leszno) (1,2,2,2) 7 + 2. miejsce w finale C
11. Jan Rachubik (KM Cross Lublin) (3,1,1,1) 6 + 3. miejsce w finale C
12. Maksym Borowiak (KS Unia Leszno) (2,1,2,2) 7 + wykluczenie w finale C

13. Wiktor Rafalski (GKM Grudziądz SA)  (2,3,U,D) 5 + 1. miejsce w finale D
14. Lech Chlebowski (KS PGG ROW Rybnik SA) (1,1,1,1) 4 + 2. miejsce w finale D
15. Jakub Staszewski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) (1,0,0,1) 2 + 3. miejsce w finale D
16. Seweryn Orgacki (GKM Grudziądz SA) (2,2,2,-) 6 + nie startował w finale D

17. Tymon Tomiak (KM Cross Lublin) (0,0,W,0) 0 + 1. miejsce w finale E
18. Dawid Rybak (WTS SA Wrocław) (0,1,1,W) 2 + 2. miejsce w finale E
19. Jan Młynarski (KM Cross Lublin) (T,W,W,-) 0 + nie startował w finale E

20. Mateusz Affelt (KS Toruń SA) – nie startował

Bieg po biegu:
1. Przyjemski, Borowiak, Chlebowski, Panicz (U)
2. Ratajczak, Paluch, Karczewski, Affelt (NS)
3. Rachubik, Pecyna, Mencel, Rybak
4. Jabłoński, Rafalski, Staszewski, Tomiak
5. Lewandowski, Orgacki, Jabłoński, Młynarski (T)
6. Jabłoński, Panicz, Pecyna, Affelt (NS)
7. Jabłoński, Karczewski, Borowiak, Tomiak
8. Paluch, Orgacki, Rachubik, Staszewski
9. Rafalski, Mencel, Chlebowski, Młynarski (W)
10. Ratajczak, Lewandowski, Rybak, Przyjemski (D)
11. Panicz, Jabłoński, Rachubik, Tomiak (W)
12. Przyjemski, Orgacki, Rafalski (U), Affelt (NS)
13. Karczewski, Mencel, Chlebowski, Młynarski (W)
14. Jabłoński, Pecyna, Ratajczak, Lewandowski
15. Paluch, Borowiak, Rybak, Staszewski
16. Paluch, Panicz, Rafalski (D), Młynarski (NS)
17. Jabłoński, Mencel, Orgacki (NS), Przyjemski (W)
18. Ratajczak, Jabłoński, Rachubik, Tomiak
19. Pecyna, Lewandowski, Chlebowski, Affelt (NS)
20. Karczewski, Borowiak, Staszewski, Rybak (W)

Finał E:
21. Tomiak, Rybak

Finał D:
22. Rafalski, Chlebowski, Staszewski, Orgacki (NS)

Finał C:
23. Przyjemski, Mencel, Rachubik, Borowiak (W)

Finał B:
24. Panicz, Lewandowski, Pecyna, Jabłoński

Finał A:
25. Paluch, Karczewski, Ratajczak, Jabłoński (W)

Wyniki za speedwaynews.pl