Karczewski ósmy w Lublinie

W czwartek (19 września) na torze w Lublinie rozegrano II rundę Indywidualnego Pucharu Polski w klasie 250cc. W zawodach z dobrej strony zaprezentował się Franciszek Karczewski, który wywalczył 7 “oczek” i sklasyfikowany został na ósmej pozycji. Jego występ mógł być jeszcze lepszy, ale defekt motocykla w jednym z wyścigów sprawił, że spadł on z pierwszego na ostatnie miejsce.

Klasyfikacja:
1. Oskar Paluch (Stal Gorzów) (3,3,3,3,3) 15
2. Wiktor Przyjemski (BTŻ Bydgoszcz) (3,3,3,3,2) 14
3. Damian Ratajczak (Unia Leszno) (2,3,2,3,3) 13
4. Krzysztof Lewandowski (GTM Start Gniezno) (1,2,2,3,3) 11
5. Mateusz Jabłoński (GTM Start Gniezno) (3,U,3,2,2) 10
6. Wiktor Rafalski (GKM Grudziądz) (3,1,3,2,1) 10
7. Mateusz Panicz (WTS Sparta Wrocław) (1,D,2,2,3) 8
8. Franciszek Karczewski (Bocar Włókniarz Częstochowa) (2,3,1,0,1) 7
9. Hubert Jabłoński (Unia Leszno) (0,2,1,W,2) 5
10. Jakub Staszewski (Wybrzeże Gdańsk) (1,1,2,1,0) 5
11. Seweryn Orgacki (GKM Grudziądz) (2,1,1,W,1) 5
12. Jan Rachubik (KM Cross Lublin) (1,2,W,1,1) 5
13. Antoni Mencel (Unia Leszno) (0,2,U,W,2) 4
14. Dawid Pecyna (Stal Gorzów) (2,1,0,1,W) 4
15. Lech Chlebowski (KS ROW Rybnik) (0,0,1,2,0) 3
16. Dawid Rybak (WTS Sparta Wrocław) (0,0,0,0,0) 0

Bieg po biegu:
1. Przyjemski, Pecyna, Staszewski, Rybak
2. Rafalski, Karczewski, Rachubik, Jabłoński
3. Paluch, Ratajczak, Lewandowski, Mencel
4. Jabłoński, Orgacki, Panicz, Chlebowski
5. Paluch, Rachubik, Staszewski, Jabłoński (U)
6. Przyjemski, Lewandowski, Rafalski, Panicz (D)
7. Karczewski, Mencel, Orgacki, Rybak
8. Ratajczak, Jabłoński, Pecyna, Chlebowski
9. Rafalski, Staszewski, Chlebowski, Mencel (U)
10. Przyjemski, Ratajczak, Orgacki, Rachubik (W)
11. Paluch, Panicz, Jabłoński, Rybak
12. Jabłoński, Lewandowski, Karczewski, Pecyna
13. Ratajczak, Panicz, Staszewski, Karczewski
14. Przyjemski, Jabłoński, Mencel (W), Jabłoński (W)
15. Lewandowski, Chlebowski, Rachubik, Rybak
16. Paluch, Rafalski, Pecyna, Orgacki (W)
17. Lewandowski, Jabłoński, Orgacki, Staszewski
18. Paluch, Przyjemski, Karczewski, Chlebowski
19. Ratajczak, Jabłoński, Rafalski, Rybak
20. Panicz, Mencel, Rachubik, Pecyna (W)

Wyniki za speedwaynews.pl