Informacje przed wyjazdem do Leszna

Już w niedzielę (8 września) czeka nas wyjazdowy mecz w ramach drugiego spotkania półfinałowego Play-Off PGE Ekstraligi w Lesznie. Nasi Kibice, którzy wybierają się na ten mecz i chcą zająć miejsce w sektorze gości, mogą już nabyć bilety na to wydarzenie (cena 55 zł – niezależnie od wieku). Są one dostępne w siedzibie klubu (wejście od ulicy Żużlowej) codziennie od godziny 8:00 do 15:00. Sprzedaż prowadzona będzie do piątku (6 września).

Zgodnie z regulaminem przesłanym przez organizatora zawodów każdy przy zakupie biletu powinien podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, numer PESEL) oraz określić rodzaj środka transportu (np. bus, autokar, PKP, PKS) wraz z podaniem numerów rejestracyjnych pojazdu i podaniem planowanej godziny przyjazdu na Stadion im. Alfreda Smoczyka. stadion wejść będą mogły wyłącznie w towarzystwie opiekuna, którego nazwisko powinno być wskazane przy przesłanych danych.

Uwaga! Kibice, którzy nie będą w stanie zakupić biletów w siedzibie naszego klubu, powinni wysłać powyższe dane na adres mailowy: kibice@wlokniarz.com do najbliższego piątku (6 września) do godziny 15:00. Wówczas bilety wstępu zakupić będzie można w bezpośrednim sąsiedztwie Sektora Gości w Lesznie. 

Jednocześnie informujemy, że parking dla naszych Kibiców zlokalizowany będzie naprzeciwko Straży Pożarnej na ulicy Okrężnej (czynny od godziny 14:30). Przy okazji organizatorzy proszą, aby każdy z naszych Kibiców umieścił białą kartkę formatu A4 za przednią szybą, w celu ułatwienia identyfikacji oraz skierowania na właściwy parking.

Początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 16:30 (start do pierwszego wyścigu).