Ważna informacja dla posiadaczy złotych i srebrnych karnetów

Już w niedzielę (1 września) na SGP Arenie Częstochowa rozegrany zostanie pierwszy półfinał Play-Off PGE Ekstraligi. Tego dnia ekipa forBET Włókniarza zmierzy się bowiem z Fogo Unią Leszno. Dostępne są już wejściówki na to niezwykle emocjonująco zapowiadające się spotkanie. Dodatkowo przez pierwsze dwa dni sprzedaży posiadacze złotych i srebrnych karnetów będą mieli wyłączne prawo do zakupu biletów na miejsca numerowane. Umożliwi im to zakup biletu na zajmowane przez nich cały sezon miejsce na danym sektorze. W środę (28 sierpnia) wejściówki na sektor VIP i sektor centralny trafią do sprzedaży ogólnodostępnej.

Dodatkowo do soboty (31 sierpnia) posiadacze złotych i srebrnych karnetów liczyć mogą na zniżki. Bilet złoty w przedsprzedaży kosztuje zaledwie 250 zł (zamiast 480 zł), natomiast cena biletu srebrnego wyniesie 50 zł (zamiast 70 zł).

Sprzedaż biletów na miejsca numerowane odbywa się wyłącznie w siedzibie klubu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w sobotę od 9:00 do 18:00.