We wtorek i w środę młodzieżowe ściganie na SGP Arenie

Już w najbliższy wtorek i środę (20-21 sierpnia) kolejne emocje na SGP Arenie Częstochowa! W tych dniach na obiekcie przy ulicy Olsztyńskiej odbędą się bowiem kolejne rundy półfinałowe Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Początek zawodów zarówno we wtorek, jak i w środę zaplanowano punktualnie na godzinę 17:00.

Oprócz drużyny gospodarzy, czyli Bocar Włókniarza Częstochowa, na obiekcie przy ulicy Olsztyńskiej zaprezentują się następujące ekipy: Francepol Falubaz Zielona Góra, Zdunek Wybrzeże Gdańsk, ACCR (Czechy), Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra, Aforti Start Gniezno oraz PGG ROW Rybnik.

Wstęp na każdą z imprez będzie możliwy po zakupieniu biletu wstępu w cenie 10 złotych. Za darmo zmagania juniorskie obejrzą natomiast posiadacze całorocznych karnetów oraz dzieci do 12-go roku życia (urodzone w 2007 roku i później). Cena programu wyniesie natomiast 2 zł.

Wejście na SGP Arenę Częstochowa w obydwa dni możliwe będzie od godziny 16:00. O tej samej godzinie wystartuje sprzedaż biletów i programów w kasie głównej stadionu. Czynna będzie wyłącznie kasa oraz wejście od ulicy Orlik-Ruckemanna.

Naszą drużynę reprezentować będą: Jakub Miśkowiak, Bartłomiej Kowalski, Mateusz Świdnicki, natomiast na rezerwie znajdzie się Michał Gruchalski.

Awizowane składy na wtorkowe zawody:
Bocar Włókniarz Częstochowa
1. Jakub Miśkowiak
2. Bartłomiej Kowalski
3. Mateusz Świdnicki

Francepol Falubaz Zielona Góra
4. Mateusz Tonder
5. Norbert Krakowiak
6. Damian Pawliczak

Zdunek Wybrzeże Gdańsk
7. Karol Żupiński
8. Denis Zieliński
9. Oskar Rowecki

ACCR (Czechy)
10. Jan Kvěch
11. Petr Chlupáč
12. Daniel Šilhán

Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra
13. Jakub Osyczka
14. Nikodem Bartoch
15. Fabian Ragus

Aforti Start Gniezno
16. Kevin Fajfer
17. Mateusz Błażykowski
18. Damian Stalkowski

PGG ROW Rybnik
19. Robert Chmiel
20. Mateusz Tudzież
21. Przemysław Giera

Sędzia zawodów: Paweł Palka