Bocar Włókniarz Częstochowa ponownie wygrywa w Gdańsku

Dziś na torze w Gdańsku odbyła się kolejna runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Nasi zawodnicy powtórzyli wczorajszy sukces i znów okazali się najlepsi zdobywając łącznie 21 punktów. Najlepszym zawodnikiem Bocar Włókniarza Częstochowa został Jakub Miśkowiak, który w czterech biegach zainkasował 11 punktów. Bartłomiej Kowalski zapisał przy swoim nazwisku 6 oczek natomiast Mateusz Świdnicki 4 punkty.

I Bocar Włókniarz Częstochowa – 21 pkt.
7. Jakub Miśkowiak – 11 (3,3,2,3)
8. Bartłomiej Kowalski – 6 (2,3,1,0)
9. Mateusz Świdnicki – 4 (0,1,2,1)

II. Francepol Falubaz Zielona Góra – 20 pkt.
4. Norbert Krakowiak – 4 (1,1,0,2)
5. Damian Pawliczak – 8 (3,1,3,1)
6. Mateusz Tonder – 8 (2,1,2,3)

III-V. Aforti Start Gniezno – 19 pkt.
13. Damian Stalkowski – 7 (2,1,3,1)
14. Mateusz Błażykowski – 2 (t,2,-,w)
15. Kevin Fajfer – 10 (2,3,3,2)
26. Kacper Grzelak – 0 (0,0)

III-V. PGG ROW Rybnik – 19 pkt.
10. Dominik Tyman – 0 (0,0,0,w)
11. Mateusz Tudzież – 7 (1,2,2,2)
12. Robert Chmiel – 12 (3,3,3,3)

III-V. Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra – 19 pkt.
16. Nikodem Bartoch – 7 (1,2,3,1)
17. Jakub Osyczka – 9 (3,1,3,2)
18. Damian Boduch – 2 (2,u,-,-)
27. Fabian Ragus – 1 (0,1)

VI. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 15 pkt.
1. Karol Żupiński – 10 (2,3,2,3)
2. Denis Zieliński – 3 (0,1,1,1)
3. Oskar Rowecki – 2 (0,0,0,2)
22. Maciej Uszaruk – ns

VII. Drużyna ACCR – 13 pkt.
19. Jan Kvech – 10 (2,3,3,2)
20. Patrik Mikel – 3 (1,1,1,w)
21. Daniel Silhan – 0 (0,0,0,0

Bieg po biegu:
1. Pawliczak, Żupiński, Krakowiak, Zieliński
2. Miśkowiak, Kowalski, Tudzież, Tyman
3. Osyczka, Stalkowski, Bartoch, Grzelak
4. Żupiński, Kvech, Mikel, Rowecki
5. Miśkowiak, Tonder, Krakowiak, Świdnicki
6. Chmiel, Fajfer, Stalkowski, Tyman
7. Kvech, Boduch, Osyczka, Silhan
8. Kowalski, Żupiński, Świdnicki, Rowecki
9. Chmiel, Tudzież, Tonder, Krakowiak
10. Fajfer, Błażykowski, Mikel, Silhan
11. Osyczka, Bartoch, Zieliński, Rowecki
12. Stalkowski, Krakowiak, Pawliczak, Grzelak
13. Bartoch, Świdnicki, Kowalski, Boduch (u)
14. Chmiel, Tudzież, Mikel, Silhan
15. Fajfer, Rowecki, Zieliński, Błażykowski (w)
16. Pawliczak, Tonder, Bartoch, Ragus
17. Kvech, Miśkowiak, Świdnicki, Silhan
18. Żupiński, Tudzież, Zieliński, Tyman
19. Tonder, Kvech, Pawliczak, Mikel (w)
20. Miśkowiak, Fajfer, Stalkowski, Kowalski
21. Chmiel, Osyczka, Ragus, Tyman (w)

wyniki za: wybrzezegdansk.pl / sportowefakty.pl