Informacje przed wyjazdem do Leszna

Już w piątek (28 czerwca) czeka nas wyjazdowy mecz w ramach X rundy PGE Ekstraligi w Lesznie. Zgodnie z regulaminem przesłanym przez Organizatora zawodów nasi Kibice, którzy wybierają się na to spotkanie, powinni przesłać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, numer PESEL) oraz określić rodzaj środka transportu (np. bus, autokar, PKP, PKS) wraz z podaniem numerów rejestracyjnych pojazdu i podaniem planowanej godziny przyjazdu na Stadion im. Alfreda Smoczyka. Powyższe dane wysłać należy do najbliższego czwartku (27 czerwca) do godziny 12:00 na adres mailowy: kibice@wlokniarz.com.

UWAGA: Osoby niepełnoletnie na stadion wejść będą mogły wyłącznie w towarzystwie opiekuna, którego nazwisko powinno być wskazane przy przesłanych danych.

Cena biletu na sektor gości wynosi 40 zł, a kasy czynne będą od godziny 15:00. Jednocześnie informujemy, że parking dla naszych Kibiców zlokalizowany będzie naprzeciwko Straży Pożarnej na ulicy Okrężnej (czynny od godziny 16:00). Przy okazji organizatorzy proszą, aby każdy z naszych Kibiców umieścił białą kartkę formatu A4 za przednią szybą, w celu ułatwienia identyfikacji oraz skierowania na właściwy parking.

Początek piątkowego spotkania zaplanowano na godzinę 18:00 (start do pierwszego wyścigu).