Bocar Włókniarz Częstochowa zwyciężył w Ostrowie

Na pierwszym stopniu podium zakończyli eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Ostrowie zawodnicy Bocar Włókniarza Częstochowa. Jakub Miśkowiak tylko raz oglądał plecy rywali i zakończył zawody z dorobkiem 13 punktów. Z dobrej strony pokazał się również Bartłomiej Kowalski, któy zdobył w sumie 8 punktów.

Punktacja:

I. Bocar Włókniarz Częstochowa – 21 pkt
7. Jakub Miśkowiak – 13 (1,3,3,3,3)
8. Bartłomiej Kowalski – 8+2 (3,2*,w,1,2*)
16. Mateusz Świdnicki – ns

II. Arged Malesa TŻ Ostrovia – 17+3 pkt
1. Kamil Nowacki – 5+2 (2*,0,0,1,2*)
2. Marcin Kościelski – 12 (3,1,2,3,3) +3
13. Sebastian Szostak – ns

III. Aforti Start Gniezno – 17+2 pkt
5. Damian Stalkowski – 9 (0,2,3,1,3) +2
6. Kevin Fajfer – 8+1 (2,1*,1,3,1)
15. Szymon Szwacher – ns

IV. Get Well Toruń – 13 pkt
9. Filip Nizgorski – 3+1 (1,-,1*,0,1)
10. Igor Kopeć-Sobczyński – 10 (3,3,2,2,w)
17. Kamil Kiełbasa – 0 (0)

V. Power Duck Iveston PSŻ Poznań – 11 pkt
3. Marek Lutowicz – 9 (1,3,3,-,2)
4. Michał Curzytek – 2 (0,d,-,2,0)
14. Bartosz Curzytek – 0 (0,0)

VI. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 11 pkt
11. Karol Żupiński – 9 (2,2,2,2,1)
12. Denis Zieliński – 2 (0,1,1,0,0)
18. Oskar Rowecki – ns

Bieg po biegu:
1. (67,88) Kościelski, Nowacki, Lutowicz, Curzytek
2. (67,03) Kowalski, Fajfer, Miśkowiak, Stalkowski
3. (66,87) Kopeć-Sobczyński, Żupiński, Nizgorski, Zieliński
4. (66,60) Miśkowiak, Kowalski, Kościelski, Nowacki
5. (67,99) Kopeć-Sobczyński, Stalkowski, Fajfer, Kiełbasa
6. (67,88) Lutowicz, Żupiński, Zieliński, Curzytek (d/st)
7. (66,68) Stalkowski, Kościelski, Fajfer, Nowacki
8. (66,60) Miśkowiak, Żupiński, Zieliński, Kowalski (w/u)
9. (67,70) Lutowicz, Kopeć-Sobczyński, Nizgorski, Curzytek
10. (67,84) Fajfer, Żupiński, Stalkowski, Zieliński
11. (68,44) Kościelski, Kopeć-Sobczyński, Nowacki, Nizgorski
12. (67,99) Miśkowiak, Curzytek, Kowalski, Curzytek
13. (67,93) Kościelski, Nowacki, Żupiński, Zieliński
14. (68,17) Miśkowiak, Kowalski, Nizgorski, Kopeć-Sobczyński (w/u)
15. (68,34) Stalkowski, Lutowicz, Fajfer, Curzytek
Bieg dodatkowy o 2. miejsce. (67,97) Kościelski, Stalkowski

Sędzia: Kacper Bryła
NCD: 66,60 s – uzyskał Jakub Miśkowiak w 4. i 8. biegu