Halkiewicz i Caban startowali w Wawrowie

W miniony weekend (1-2 czerwca) miniżużlowcy Bocar Włókniarza Częstochowa wystartowali w dwóch imprezach w podgorzowskim Wawrowie. W sobotę Kacper Halkiewicz i Paweł Caban junior wzięli bowiem udział w III rundzie Indywidualnych Mistrzostw Polski, natomiast w niedzielę w III rundzie Pucharu Polski Par Klubowych w klasie 80-125 cc. W tych pierwszych zawodach Halkiewicz wywalczył 9 “oczek” i sklasyfikowany został na dziewiątej pozycji, natomiast Caban z 3 punktami na koncie sklasyfikowany został na dziewiętnastym miejscu. Z kolei w niedzielę częstochowski duet zdobył 16 punktów i zajął piątą pozycję w turnieju.

Wyniki III rundy Indywidualnych Mistrzostw Polski 80-125 cc:
1. Mateusz Łopuski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 12 (3,3,w,3,3) – 1. miejsce w finale A
2. Emil Maroszek (BTŻ Polonia Bydgoszcz) – 12 (2,2,3,3,2) – 2. miejsce w finale A
3. Dawid Piestrzyński (MKMŻ Rybki Rybnik) – 10 (3,3,w,3,1) – 3. miejsce w finale A
4. Antoni Kawczyński (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 10 (3,3,2,2,0) – 4. miejsce w finale A
5. Szymon Ludwiczak (MKMŻ Rybki Rybnik) – 10 (w,2,3,2,3) – 1. miejsce w finale B
6. Bartosz Lewandowski (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) – 10 (2,3,w,3,2) – 2. miejsce w finale B
7. Mikołaj Krok (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) – 10 (3,1,3,2,1) – 3. miejsce w finale B
8. Denis Andrzejczak (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) – 8 (0,3,3,2,0) – 4. miejsce w finale B
9. Kacper Halkiewicz (Bocar Włókniarz Częstochowa) – 9 (1,t,2,3,3) – 1. miejsce w finale C
10. Jakub Breński (KS Toruń) – 8 (0,2,2,2,2) – 2. miejsce w finale C
11. Kacper Tuczkowski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) – 7 (1,1,3,1,1) – 3. miejsce w finale C
12. Kacper Teska (JUST FUN GUKS Speedway Wawrów) – 6 (1,2,2,1,w) – 4. miejsce w finale C
13. Mikołaj Duchiński (SSSM Stal Toruń) – 7 (2,0,1,1,3) – 1. miejsce w finale D
14. Wiktor Andryszczak (Speedway Rędziny) – 7 (3,0,1,1,2) – 2. miejsce w finale D
15. Igor Sawicki (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) – 4 (2,0,u,1,1) – 3. miejsce w finale D
16. Maciej Kurzawski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) – 4 (2,1,1,0,0) – 4. miejsce w finale D
17. Szymon Tomaszewski (MKMŻ Rybki Rybnik) – 5 (0,1,1,0,3) – 1. miejsce w finale E
118. Marcel Kowolik (MKMŻ Rybki Rybnik) – 4 (w,2,w,0,2) – 2. miejsce w finale E
19. Paweł Caban (Bocar Włókniarz Częstochowa) – 3 (1,1,0,0,1) – 3. miejsce w finale E

Wyniki III rundy Pucharu Polski Par Klubowych 85-125cc: