Informacje przed wyjazdem do Zielonej Góry

Już 2 czerwca (niedziela) na torze w Zielonej Górze stoczymy pojedynek w ramach siódmej już rundy PGE Ekstraligi. Punktualnie o godzinie 19:00 ekipa forBET Włókniarza Częstochowa zmierzy się bowiem z tamtejszym zespołem Stelmet Falubazu. Informujemy, iż nasz klub nie organizuje wyjazdu na to spotkanie, jednak każdy z Kibiców naszej drużyny, który zamierza wybrać się na to spotkanie i chce zająć miejsce w sektorze gości powinien przesłać swoje dane na adres mailowy: kibice@wlokniarz.com do najbliższego piątku (31. maja) do godziny 15:00. W treści maila prosimy podać swoje nazwisko i imię oraz numer PESEL.

Cena biletu na sektor dla kibiców gości wynosi 42 zł, bez podziału na kategorie bilet: normalny, ulgowy i szkolny. Bilety dostępne będą przed zawodami w kasie przy sektorze gości (kasa czynna będzie od godziny 16:30). Wejście na sektor możliwe będzie natomiast od godziny 17:30.

Osoby, które nie wyślą swoich danych mailowo będą mogły dopisać się na listę bezpośrednio przed zawodami.