W czwartek młodzieżowe ściganie na SGP Arenie

Już w najbliższy czwartek (30 maja) na SGP Arenie Częstochowa odbędzie się zaległa, trzecia runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Początek zawodów zaplanowano punktualnie na godzinę 16:30. Oprócz drużyny gospodarzy, czyli Bocar Włókniarza Częstochowa, na obiekcie przy ulicy Olsztyńskiej zaprezentują się następujące ekipy: Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice, Wilki Krosno, Unia Tarnów, Bogdanka Motor Lublin oraz Lokomotiv Daugavpils.

Wstęp na imprezę będzie możliwy po zakupieniu biletu wstępu w cenie 10 złotych. Za darmo zmagania juniorskie obejrzą natomiast posiadacze całorocznych karnetów oraz dzieci do 12-go roku życia (urodzone w 2007 roku i później). Cena programu wyniesie natomiast 2 zł.

Wejście na SGP Arenę Częstochowa w czwartek możliwe będzie od godziny 15:30. O tej samej godzinie wystartuje sprzedaż biletów i programów w kasach wokół stadionu. Czynne będą punkty kasowe i bramy od ulicy Orlik-Ruckemanna, Olsztyńskiej i Marysia. W kasach sprzedaż prowadzona będzie do momentu zakończenia dwunastego wyścigu.

W czwartkowe popołudnie naszą drużynę reprezentować będą: Bartłomiej Kowalski, Mateusz Świdnicki, Jakub Miśkowiak, natomiast na rezerwie znajdzie się Michał Gruchalski.

Bocar Włókniarz Częstochowa
1. Bartłomiej Kowalski
2. Mateusz Świdnicki
3. Jakub Miśkowiak

Speedway Wanda Śląsk Świętochowice
4. Marcel Krzykowski
5. Krystian Stefanów
6. Mateusz Pacek

Wilki Krosno
7. Mateusz Majcher
8. Patryk Zieliński
9. Mateusz Rząsa

Unia Tarnów
10. Mateusz Cierniak
11. Dawid Rempała
12. Przemysław Konieczny

Bogdanka Motor Lublin
13. Viktor Trofymow
14. Maciej Kuromonow
15. Kacper Gosik

Lokomotiv Daugavpils
16. Davis Kurmis
17. Elvis Avgucevics
18. Olegs Mihailovs

Sędzia zawodów: Paweł Palka