Lotos MPPK: forBET Włókniarz Częstochowa tuż za podium

Sobotni finał Lotos Mistrzostw Polski Par Klubowych zakończyły się zwycięstwem Fogo Unii Leszno. Podium uzupełnili gorzowianie i bydgoszczanie, a reprezentanci forBET Włókniarza Częstochowa znaleźli się tuż za podium.

Punktacja:

I Fogo Unia Leszno – 27 pkt.
7.
 Piotr Pawlicki – 11+2 (1,3,d,2*,3,2*)
8. Jarosław Hampel – 16+2 (3,2*,3,3,2*,3)

II truly.work Stal Gorzów – 23 pkt.
1. Bartosz Zmarzlik – 14 (3,1,3,3,3,1)
2. Szymon Woźniak – 9+3 (0,3,2*,2*,2*,0)
15. Rafał Karczmarz – nie startował

III ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – 19 pkt.
3. Kamil Brzozowski – 9 (2,0,1,1,2,3)
4. Josh Grajczonek – 10+1 (1*,2,2,3,1,1)
16. Tomasz Orwat – nie startował

IV forBET Włókniarz Częstochowa – 18 pkt.
5. Paweł Przedpełski – 12 (2,1,1,3,3,2)
6. Damian Dróżdż – 6+1 (0,3,0,2*,1,0)

V Arged Malesa TŻ Ostrovia – 16 pkt.
9. Grzegorz Walasek – 9 (3,0,2,d,1,3)
10. Tomasz Gapiński – 7+2 (2*,1,1*,2,0,1)
19. Kamil Nowacki – nie startował

VI Get Well Toruń – 15 pkt.
13. Norbert Kościuch – 9 (2,-,3,0,2,2)
14. Igor Kopeć-Sobczyński – 4 (0,3,-,1,0,-)
21. Maksymilian Bogdanowicz – 2 (2,0,0)

VII Betard Sparta Wrocław – 7 pkt.
11. Maksym Drabik – 1 (1,w,-,-,-,-)
12. Jakub Jamróg – 0 (0,w,w,ns,ns,ns)
20. Przemysław Liszka – 6 (1,1,3,1)

Bieg po biegu:
1. Zmarzlik, Brzozowski, Grajczonek, Woźniak
2. Hampel, Przedpełski, Pawlicki, Dróżdż
3. Walasek, Gapiński, Drabik, Jamróg
4. Woźniak, Kościuch, Zmarzlik, Kopeć-Sobczyński
5. Dróżdż, Grajczonek, Przedpełski, Brzozowski
6. Pawlicki, Hampel, Gapiński, Walasek
7. Kopeć-Sobczyński, Bogdanowicz, Drabik (w/su), Jamróg (w/2min)
8. Zmarzlik, Woźniak, Przedpełski, Dróżdż
9. Hampel, Grajczonek, Brzozowski, Pawlicki (d)
10. Kościuch, Walasek, Gapiński, Bogdanowicz
11. Zmarzlik, Woźniak, Liszka, Jamróg (w/2min)
12. Grajczonek, Gapiński, Brzozowski, Walasek (d4)
13. Przedpełski, Dróżdż, Liszka
14. Hampel, Pawlicki, Kopeć-Sobczyński, Kościuch
15. Zmarzlik, Woźniak, Walasek, Gapiński
16. Liszka, Brzozowski, Grajczonek
17. Przedpełski, Kościuch, Dróżdż, Kopeć-Sobczyński
18. Pawlicki, Hampel, Zmarzlik, Woźniak
19. Brzozowski, Kościuch, Grajczonek, Bogdanowicz
20. Walasek, Przedpełski, Gapiński, Dróżdż
21. Hampel, Pawlicki, Liszka

Sędzia: Krzysztof Meyze
Komisarz toru: Waldemar Cisoń
Frekwencja: 2000 osób