Prezes Świącik z nagrodą “marka częstochowskie – lubię TO”!

W sobotę (4 maja) jubileusz 5-lecia istnienia i działalności na rynku medialnym obchodził portal informacyjny Radia Fiat i gazeta – czestochowskie24.pl. Gala jubileuszowa odbyła się w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II. Przybyło na nią ponad trzystu zaproszonych gości, w tym przedstawiciele władz kościelnych, parlamentarnych i samorządowych, działacze społeczni, przedstawiciele ogólnopolskich i regionalnych mediów, oraz słuchacze Radia Fiat i czytelnicy portalu czestochowskie24.pl. W trakcie gali jubileuszowej wręczone zostały statuetki „marka częstochowskie – lubię TO”, którymi czestochowskie24.pl uhonorowuje osoby, promujące Częstochowę i nasz region w różnych przestrzeniach w Polsce i poza jej granicami.

Miło nam poinformować, iż w kategorii sportowej nagrodę przyznano Michałowi Świącikowi – prezesowi forBET Włókniarza Częstochowa. Sternik naszego klubu statuetkę otrzymał m.in. za odbudowę żużla w Częstochowie, a także za wprowadzenie go na salony i za jego działalność społeczną na terenie naszego miasta.

Oprócz Michała Świącika w sobotę nagrodzono także m.in. Arcybiskupa Wacława Depo.