Bocar sponsorem tytularnym miniżużlowców i młodzieżowców!

We wtorek (30 kwietnia) w siedzibie naszego klubu doszło do podpisania nowej umowy sponsorskiej. Zgodnie z nią firma Bocar została sponsorem tytularnym naszej drużyny miniżużlowej oraz zespołu, który startować będzie w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. W powyższych rozgrywkach nasza ekipa występować będzie jako Bocar Włókniarz Częstochowa.

Po raz pierwszy częstochowska drużyna pod taką nazwą wystąpi już w najbliższy weekend (3-5 maja). Wówczas w Rybniku rozegrane zostaną bowiem pierwsze oficjalne w tym roku zawody miniżużlowe. Naszych barw bronić będą natomiast: Kacper Halkiewicz oraz Paweł Caban jr.

Bocar został założony w 1992 r. i jest własnością prywatną. Początkowo firma wykonywała nadwozia ratowniczo-gaśnicze na używanych podwoziach samochodowych. Obecnie zajmuje się głównie produkcją nowych samochodów pożarniczych na różnych typach podwozi renomowanych marek, dostarczając ok. 100 pojazdów specjalistycznych rocznie.

Zdobyte doświadczenie pozwala na przyjęcie do realizacji najbardziej nietypowych nadwozi według indywidualnych zamówień. Produkowane przez firmę pojazdy pożarnicze charakteryzują się nowoczesnością, estetyką i funkcjonalnością. Przedsiębiorstwo stosuje najnowsze technologie w zakresie spawania, klejenia i obróbki laserowej, a także lekkie i trwałe materiały jak aluminium, tworzywo oraz stal nierdzewną.

Siedziba firmy mieści się w Korwinowie przy ulicy Okólnej 15.