Informacje organizacyjne przed meczem z Motorem Lublin

Już w najbliższy piątek (26 kwietnia) na SGP Arena Częstochowa odbędzie się spotkanie w ramach III rundy PGE Ekstraligi pomiędzy forBET Włókniarzem Częstochowa a zespołem Speed Car Motorem Lublin.

W dniu meczu sprzedaż biletów prowadzona będzie w kasie klubu (wejście od ulicy Żużlowej) w godzinach 8:00 – 17:45 oraz w kasach stadionowych od godziny 16:00. Programy meczowe sprzedawane będą w kasach wokół stadionu oraz w sklepie z gadżetami, który znajduje się przy głównych wejściach na stadion. Dodatkowo w każdym budynku kasowym na SGP Arenie Częstochowa możliwa będzie płatność kartą.

Otwarcie bram dla kibiców nastąpi o godzinie 16:00 (wejścia od parkingu VIP oraz od ulicy Orlik-Rückemanna, Olsztyńskiej oraz Marysia, wejście od ulicy Żużlowej przeznaczone jest wyłącznie dla kibiców drużyny gości). Dzieci do lat 12-tu pod opieką osoby dorosłej uprawnione są do bezpłatnego wejścia na mecz. Kibicom, którzy planują zakup biletów ulgowych, przypominamy o konieczności posiadania dokumentu uprawniającego do skorzystania ze zniżki. Bilety ulgowe przysługują osobom do 25. roku życia. Bilet ulgowy dla emerytów przysługuje wszystkim osobom, które ukończyły 65. lat.  Kibice, którzy zakupili bilet drogą elektroniczną (mPay), mogą wejść na stadion głównym wejściem od ulicy Orlik-Rückemanna oraz bramą od ul. Marysia. Osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich, na obiekt dostać się będą mogli głównym wejściem, a następnie najazdami na koronę SGP Areny Częstochowa (lewa i prawa strona od wejścia głównego).

Oficjalne gadżety forBET Włókniarza Częstochowa dostępne będą do kupienia w dniu meczu w domku z gadżetami, który znaleźć można przy głównych wejściach na stadion. Ponadto na koronie stadionu zlokalizowane będą punkty gastronomiczne dla kibiców. W tym sezonie w punktach sprzedających piwo zakupić będzie można również napoje z opcją płatności kartą.

Kibice, którzy na piątkowy mecz udadzą się rowerem, uprawnieni są do jego wniesienia na teren stadionu. Przypominamy również o całkowitym zakazie palenia tytoniu oraz wnoszenia własnych napojów.

Dziennikarzy oraz kibiców, którym przysługuje odbiór darmowych wejściówek na mecz, zapraszamy do Biura Zawodów, które zlokalizowane będzie w holu budynków klubowych (wejście od ulicy Żużlowej) i funkcjonować będzie w godzinach 15:00 do 17:45.

Harmonogram meczu forBET Włókniarz Częstochowa – Speed Car Motor Lublin: 
08:00 – 17:45 – sprzedaż biletów w klubie,
15:00 – 17:45 – godziny funkcjonowania biura prasowego,
16:00 – rozpoczęcie sprzedaży biletów w kasach stadionowych oraz otwarcie bram wejściowych dla kibiców (wejścia od parkingu VIP oraz od ulicy Orlik-Rückemanna, Olsztyńskiej, Marysia i Żużlowej – wyłącznie kibice drużyny gości),
17:30 – próba toru,
17:45 – prezentacja,
18:00 – start do pierwszego wyścigu.

Przypominamy, że bilety na mecze forBET Włókniarza Częstochowa zakupić można również w naszych partnerskich punktach sprzedaży, zlokalizowanych na terenie całego miasta.

Ceny biletów:
– sektor centralny – 50 zł,
– normalny – 35 zł,
– ulgowy – 25 zł,
– program – 10 zł,
– wstęp wolny – dzieci do lat 12-tu

Awizowane składy:
Speed Car Motor Lublin
1. Mikkel Michelsen
2. Paweł Miesiąc
3. Dawid Lampart
4. Robert Lambert
5. Andreas Jonsson
6. Viktor Trofymov
7. Wiktor Lampart

forBET Włókniarz Częstochowa
9. Leon Madsen
10. Paweł Przedpełski
11. Fredrik Lindgren
12. Adrian Miedziński
13. Matej Zagar
14. Jakub Miśkowiak
15. Michał Gruchalski