We wtorek trening punktowany z Wybrzeżem!

Zespół forBET Włókniarza nie zwalnia tempa. W minionym tygodniu nasi żużlowcy jeździli bowiem codziennie, a na dokładkę w weekend zaliczyli starty w Memoriale im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego oraz w meczu towarzyskim z ekipą Betard Sparty Wrocław. To jednak nie koniec przedsezonowych jazd “Lwów”, gdyż już we wtorek (26 marca) punktualnie o godzinie 15:00 na SGP Arenie Częstochowa zmierzą się z pierwszoligowym Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.

Wstęp na zawody możliwy będzie po zakupieniu biletu wstępu w cenie 10 złotych. Koszt programu wyniesie natomiast 3 zł. Za darmo wtorkowe zmagania przy ulicy Olsztyńskiej obejrzą posiadacze złotych karnetów oraz dzieci do lat 12-tu (osoby urodzone w 2007 roku i później).

Bilety zakupić będzie można w dniu zawodów od godziny 8:00 w siedzibie klubu. Dodatkowo od godziny 14:00 sprzedaż rozpocznie się w kasach wokół stadionu. Także o godzinie 14:00 otwarte zostaną wejścia dla kibiców. Dostępne będą furtki wejściowe od ulicy Orlik-Ruckemanna, Olsztyńskiej i Marysia.

Przedstawiciele mediów za okazaniem ważnej legitymacji prasowej akredytacje odebrać będą mogli w biurze prasowym (hol budynku klubowego) w godzinach 13:30-14:50. Uwaga: Akredytacje wydawane będą wyłącznie osobom pełnoletnim!

Awizowane składy:
forBET Włókniarz Częstochowa

9. Adrian Miedziński
10. Damian Dróżdż
11. Fredrik Lindgren
12. Paweł Przedpełski
13. Matej Zagar
14. Jakub Miśkowiak
15. Michał Gruchalski
16. Mateusz Świdnicki
R1. Bartłomiej Kowalski

Zdunek Wybrzeże Gdańsk
1. Krystian Pieszczek
2. Joel Kling
3. Adrian Cyfer
4. Mikkel Bech
5. Kacper Gomólski
6. Denis Zieliński
7. Karol Żupiński
8. Jonas Seifert-Salk
R1. Dominik Majchrzak